Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
Adobe Animate CC for Teams (2015) MULTI Win/Mac

Adobe Animate CC for Teams MULTI Win/Mac

Licencja na okres 12 miesięcy. Wersja językowa: PL/ENG.

Program Flash Professional nosi teraz nazwę Adobe Animate CC. Obsługa wciąż nowych standardów internetowych staje się standardem.
Cena: 1482 zł + 23% VAT (1822,86 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania
Program pozwala projektować animacje interaktywne przy użyciu zaawansowanych narzędzi do rysowania oraz publikować je na wielu platformach — takich jak Flash/AIR, HTML5 Canvas, WebGL czy nawet platformy niestandardowe. Dzięki temu mogą z nich korzystać odbiorcy z praktycznie dowolnym komputerem lub urządzeniem mobilnym.
Zachwycające animacje

Przekonaj się, jak zestaw czołowych narzędzi do obróbki animacji wektorowej usprawnia pracę i ułatwia tworzenie materiałów — pozwalając uzyskać wspaniały wygląd zarówno na urządzeniach przenośnych, jak i na wyświetlaczach o najwyższej rozdzielczości. Oprogramowanie pozwala eksportować materiały w rozdzielczościach 4K i wyższych, co gwarantuje doskonały wygląd wideo na najnowszych telewizorach i monitorach Ultra HD.

Dzięki wektorowym pędzlom kompozycji można modyfikować ścieżki pociągnięć po ich narysowaniu. Grafika jest skalowana do dowolnej rozdzielczości ze stałą jakością. Obróbka skomplikowanych animacji jest łatwiejsza dzięki Edytorowi ruchu, który zapewnia precyzyjną kontrolę nad właściwościami animacji ruchu.
Adobe Animate jest dostępny wyłącznie w ramach usługi Creative Cloud.

Usługa Creative Cloud dla zespołów to platforma do pracy twórczej zapewniająca użytkownikom dostęp do tworzonych materiałów, aplikacji, usług, sprzętu, materiałów edukacyjnych oraz innych członków społeczności. Oferuje ona małym i średnim firmom narzędzia oraz usługi do pracy twórczej, niezbędne funkcje współpracy oraz ułatwienia w zakresie tworzenia doskonałych prac. Gwarantuje przy tym łatwe, szybkie i elastyczne zarządzanie oprogramowaniem.

Zasoby zawsze pod ręką dzięki usłudze Creative Cloud Libraries. Kolory, pędzle, grafikę i inne zasoby projektowe można przeglądać i otwierać w bibliotekach dostępnych w programie Animate oraz innych aplikacjach usługi Creative Cloud. Biblioteki są zsynchronizowane z usługą Creative Cloud, a zasoby można połączyć tak, aby po ich zmianie osoby z zespołu były w stanie wybrać opcję aktualizacji we wszystkich projektach.

Projektowanie przy użyciu biblioteki Adobe Typekit. Menu czcionek oferuje dostęp do wszystkich krojów z biblioteki Adobe Typekit, które można stosować w projektach stron internetowych tworzonych w programie Animate. Członkostwo Creative Cloud pozwala korzystać ze wszystkich czcionek opracowanych przez najlepsze studia.

Obsługa rozdzielczości 4K i większych. Funkcja eksportowania w rozdzielczości niestandardowej gwarantuje doskonały wygląd wideo na najnowszych telewizorach i monitorach Ultra HD.

Własna rozdzielczość. Nowe projekty uzyskają nową jakość po zmianie rozmiaru i optymalizacji pod kątem wysokich rozdzielczości oraz wyświetlaczy Retina i 4K.

Swobodnie obracany obszar roboczy. Obszar roboczy można obrócić w dowolny sposób podczas rysowania — tak jak w przypadku używania ołówka na papierze — aby uzyskać odpowiednie kąty i charakter pociągnięć.

Szablony HTML5 Canvas. Program Animate umożliwia tworzenie szablonów opakowań HTML5 Canvas do wielokrotnego użytku, które ułatwiają pracę nad rozbudowanymi reklamami interaktywnymi i są gotowe do modyfikacji w dowolnym edytorze kodu.

Kolorowe karnacje stopniowane. Pracę nad złożonymi animacjami ułatwia opcja wyświetlenia szeregu sąsiednich klatek na stole montażowym przy użyciu różnych kolorów i wartości kanału alfa.