Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
Captivate 7 ENG Mac Student & Teacher

Captivate 7 ENG Mac Student & Teacher

Wersja pudełkowa.

Oprogramowanie Adobe® Captivate® 7 umożliwia błyskawiczne tworzenie szerokiej gamy interaktywnych materiałów szkoleniowych oraz zawartości HTML5 do nauczania zdalnego.
Dostępność: 3 - 5 dni
Dostawa: kurier DPD
Oprogramowanie Adobe® Captivate® 7 umożliwia błyskawiczne tworzenie szerokiej gamy interaktywnych materiałów szkoleniowych oraz zawartości HTML5 do nauczania zdalnego. Za jego pomocą można w łatwy sposób tworzyć prezentacje produktów w jakości HD oraz interaktywne symulacje aplikacji, a także środowiska testowe. Umożliwia ono również zmianę prezentacji utworzonych w programie Microsoft® PowerPoint w interaktywne materiały szkoleniowe z wykorzystaniem aktorów, motywów, obiektów interaktywnych oraz quizów. Ponadto oferuje możliwość publikowania zawartości w Internecie i na komputerach stacjonarnych oraz w czołowych systemach zarządzania nauczaniem zgodnych ze standardami SCORM i AICC, a także na urządzeniach mobilnychWymagania systemowe

  • Mac OS X v10.7, v10.8, iOS 6.x
  • 2GB RAM (4 GB zalecane)
  • 3GB wolnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w woluminie korzystającym z uwzględnieniem wielkości liter system plików lub opartych na pamięci flash urządzeń pamięci masowej)
  • Napęd DVD-ROM
  • Rozdzielczość 1024x768 (1280x1024 zalecane) z 16-bitowa karta graficzna
  • Ten program nie będzie działał bez aktywacji. Szerokopasmowe połączenie z Internetem i rejestracja są wymagane do aktywacji oprogramowania, walidacji subskrypcji i dostępu do usług online. Aktywacja przez telefon nie jest dostępna.