Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
Illustrator CC PL/ENG 12 miesięczna subskrypcja

Adobe Illustrator CC for Teams ENG Win/Mac

Licencja na okres 12 miesięcy. Wersja językowa: ENG.

Przedstawiamy najbardziej zaawansowaną i zintegrowaną wersję programu Illustrator®. Nowe narzędzie Pisanie dotykowe oferuje niespotykaną precyzję pisania, umożliwiając przesuwanie, skalowanie i obracanie poszczególnych znaków z zachowaniem opcji zmiany czcionki i tekstu.
Cena: 1437 zł + 23% VAT (1767,51 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna
Illustrator CC obsługuje udostępnianie prac bezpośrednio z poziomu aplikacji, synchronizowanie kolorów z usługi Adobe® Kuler® oraz synchronizowanie czcionek z oprogramowania Adobe Typekit® Desktop. Całe środowisko twórcze jest pod ręką w jednym miejscu. Tylko w usłudze Creative Cloud.

Narzędzie Tekst dotykowy
Oto nowy, efektywny sposób projektowania typografii. Znaki można teraz modyfikować jako oddzielne obiekty. Opcja edycji czcionki w każdej chwili pozwala swobodnie eksperymentować z przesuwaniem, skalowaniem czy obracaniem. Do pracy można używać nie tylko myszy czy pisaka, ale także urządzeń z technologią wielodotykową.
 
Obrazy w pędzlach
Do malowania może posłużyć zdjęcie przekształcone w pędzel. Pędzle kompozycji, wzorków i rozpraszania pozwalają na stosowanie obrazów rastrowych. Aby uzyskać skomplikowany, naturalny wygląd, wystarczy wykonać kilka prostych pociągnięć pędzlem. Pociągnięcia można w dowolny sposób modyfikować — tak samo jak wszystkie pędzle programu Illustrator.
 
Synchronizacja czcionek
Usługa Creative Cloud zawiera funkcję synchronizacji czcionek, która umożliwia nowatorskie podejście do pracy z tekstem. Pozwala szybko znaleźć odpowiednią czcionkę w rosnącej bibliotece Adobe® Typekit®, zsynchronizować ją z systemem i natychmiast jej użyć.
 
Umieszczanie wielu plików
Nowa funkcja pozwala zaimportować wiele plików jednocześnie do układu programu Illustrator. Oprogramowanie umożliwia zdefiniowanie położenia i skalowania plików — obrazów, grafiki czy tekstu — a dzięki nowym widokom miniaturek skutecznie wizualizuje te informacje.

 Konwersja typów obszarów i punktów
W każdej chwili można przełączyć tekst obszarowy na tekst punktowy. Konwersja obiektów tekstowych jest natychmiastowa, co gwarantuje swobodę projektowania układów z tekstem. Przełączanie formatów działa równie łatwo podczas pracy z zaimportowanym tekstem.

Wymagania Systemowe Illustrator CC

Windows

    Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
    Microsoft® Windows® 7 z dodatkiem Service Pack 1 lub Windows 8
    1 GB pamięci RAM (zalecane 3 GB) dla wersji 32-bitowej; 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB) dla wersji 64-bitowej
    2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących flash
    Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800)
    Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*

Mac OS

    Wielordzeniowy, 64-bitowy procesor Intel
    Mac OS X 10.7 lub 10.8
    2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
    2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na urządzeniach magazynujących flash
    Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800)
    Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*