Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
InDesign CC PL/ENG

Adobe InDesign CC for Teams ENG Win/Mac

Licencja na okres 12 miesięcy. Wersja językowa: ENG.

Szybkość, czytelność i integracja. Zmiany wewnętrzne i natywna obsługa technologii 64-bitowej umożliwiają płynną obróbkę nawet najbardziej skomplikowanych dokumentów.
Cena: 1494 zł + 23% VAT (1837,62 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Szybkość, czytelność i integracja. Zmiany wewnętrzne i natywna obsługa technologii 64-bitowej umożliwiają płynną obróbkę nawet najbardziej skomplikowanych dokumentów.

Teraz można udostępniać wyniki pracy bezpośrednio z poziomu programu InDesign CC, synchronizować czcionki pochodzące z oprogramowania Adobe® Typekit® Desktop oraz korzystać z nowych funkcji natychmiast po ich udostępnieniu. Całe środowisko twórcze jest pod ręką w jednym miejscu. Tylko w usłudze Creative Cloud™.

Zwiększona wydajność
Dzięki szeregowi ulepszeń kodu programu InDesign praca przebiega szybko i płynnie. Natywna obsługa technologii 64-bitowej pozwala korzystać z całej pamięci RAM systemu. Ulepszenia w zakresie szybkości i stabilności są szczególnie wyraźne podczas druku oraz przy eksportowaniu plików PDF i INX.

Nowoczesny interfejs użytkownika
Program InDesign ma nowy wygląd. Zmodyfikowany interfejs użytkownika przypomina interfejs programów Adobe Photoshop i Illustrator, co ułatwia przechodzenie między aplikacjami firmy Adobe. Jasność interfejsu można ustawić na poziomie zapewniającym dobrą widoczność układów

Obsługa wyświetlaczy o wysokich rozdzielczościach i Retina
Obsługa wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości Retina w nowych komputerach MacBook Pro pozwala zobaczyć każdy szczegół i wyraźne kolory wszelkich elementów projektu — zarówno złożonej grafiki, jak i tekstu.

Synchronizacja czcionek
Usługa Creative Cloud zawiera funkcję synchronizacji czcionek, która umożliwia nowatorskie podejście do pracy z tekstem. Pozwala szybko znaleźć odpowiednią czcionkę w rosnącej bibliotece Adobe Typekit®, zsynchronizować ją z systemem i natychmiast jej użyć.
 
Wyszukiwarka i filtr czcionek
Znalezienie najlepszej czcionki to prosta czynność. Wystarczy wpisać dowolną część nazwy czcionki lub rodziny czcionek, na przykład „bold”, „semicondensed” lub „italic”, aby wyświetlić tylko te czcionki, które odpowiadają kryteriom.

Kreator kodów QR
Program InDesign umożliwia bezpośrednie tworzenie wyraźnych, czytelnych kodów QR. Tworzone w programie kody są wektorowe, dzięki czemu można zmieniać ich rozmiary przy zachowaniu jakości oraz kopiować je do innych aplikacji, takich jak program Illustrator. W każdej chwili można edytować kod QR w programie InDesign.
 
Ulepszenia dotyczące formatu EPUB
Nowe funkcje programu InDesign ułatwiają uzyskiwanie plików EPUB najwyższej jakości. Należą do nich dokładniejsze sterowanie zawartością tabel i eksportem arkuszy CSS oraz prostsze opcje edycji kodu CSS. Style obiektowe można odwzorowywać na znaczniki, co gwarantuje ich poprawne eksportowanie.

Wymagania Systemowe InDesign CC PL/ENG
Windows
    Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
    Microsoft® Windows® 7 z dodatkiem Service Pack 1 lub system Windows 8
    2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
    2,6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących flash)
    Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z 32-bitową kartą graficzną
    Oprogramowanie Adobe® Flash® Player 10 do eksportowania plików SWF
    Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*

Mac OS
    Wielordzeniowy procesor Intel
    Mac OS X 10.7 lub 10.8
    2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
    2,6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na urządzeniach magazynujących flash
    Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z 32-bitową kartą graficzną. Program obsługuje wyświetlacze Retina.
    Oprogramowanie Adobe Flash Player 10 do eksportowania plików SWF
    Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*