Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
Photoshop CC PL/ENG 12 miesięczna subskrypcja

Adobe Photoshop CC for Teams ENG Win/Mac

Licencja na okres 12 miesięcy. Wersja językowa: ENG

Program Photoshop® CC został w całości opracowany od nowa. Integralnym elementem oferty jest dostęp do wszystkich przyszłych wydań, dzięki czemu można zawsze korzystać z najnowszej wersji. Oparta na chmurze funkcja synchronizacji umożliwia zastosowanie osobistych ustawień na wielu komputerach.
Cena: 1494 zł + 23% VAT (1837,62 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna
Program Photoshop CC został w całości opracowany od nowa. Integralnym elementem oferty jest dostęp do wszystkich przyszłych wydań, dzięki czemu można zawsze korzystać z najnowszej wersji. Oparta na chmurze funkcja synchronizacji umożliwia zastosowanie osobistych ustawień na wielu komputerach. Usługa Creative Cloud™ jest teraz zintegrowana z serwisem Behance™, który zapewnia stały dopływ inspiracji i wygodną metodę prezentacji efektów pracy. Swoboda projektowania i udostępniania ułatwia naukę. To esencja usługi Creative Cloud. Swoboda, szybkość i wydajność ułatwiają uzyskiwanie zachwycających obrazów. Program oferuje dziesiątki nowych i zmodyfikowanych funkcji, w tym najnowocześniejsze na świecie narzędzie do wyostrzania. Wyniki pracy można udostępniać bezpośrednio z poziomu programu Photoshop CC. Można też synchronizować ustawienia na różnych komputerach oraz korzystać z nowych funkcji natychmiast po ich udostępnieniu. Całe środowisko twórcze jest pod ręką w jednym miejscu. Tylko w usłudze Creative Cloud™.

Zupełnie nowy filtr Inteligentne wyostrzenie
Złożone tekstury, ostre krawędzie i wyraźne szczegóły. W całości nowy filtr Inteligentne wyostrzenie oferuje najbardziej zaawansowaną z dostępnych obecnie technologii wyostrzania. Mechanizm analizy obrazu zapewnia maksymalizację szczegółów przy minimalizacji szumów i poświat. Oferuje też opcje dostosowania zapewniające wysoką jakość i naturalny wygląd uzyskiwanych obrazów.
 
Inteligentne próbkowanie w górę
Program umożliwia powiększenie obrazu o niskiej rozdzielczości w taki sposób, aby idealnie wyglądał na wydruku. Pozwala też przekształcić nieco większy obraz w plakat, a nawet billboard. Nowy mechanizm próbkowania w górę zachowuje szczegóły i zapewnia ostrość obrazu, nie wprowadzając przy tym szumów.

Dostęp do funkcji wersji Extended
Program Photoshop w usłudze Creative Cloud oferuje wszystkie zaawansowane funkcje edycji obrazów i wideo, jakich oczekują użytkownicy, a także nowoczesne narzędzia do edytowania i analizowania grafiki 3D, które dotąd były dostępne w programie Photoshop Extended.

Obsługa wtyczki Camera Raw 8 i warstw
Modyfikacje wprowadzone przy użyciu wtyczki Adobe Camera Raw można zastosować jako filtr w warstwie lub pliku programu Photoshop, aby następnie kontynuować pracę z nimi. Nową wtyczkę Adobe Camera Raw 8 wyposażono w jeszcze dokładniejsze narzędzia do poprawiania obrazów, usuwania zniekształceń perspektywy i tworzenia winiet.

Prostokąty zaokrąglone z opcją edycji
O tę funkcję prosiło wielu użytkowników. Teraz można zmieniać rozmiary prostokątów i wielokrotnie je edytować — zarówno przed utworzeniem, jak i po wstawieniu. Program pozwala nawet zmodyfikować oddzielnie każdy róg prostokąta zaokrąglonego. Jeśli kształt jest przeznaczony na stronę internetową, pracę przyspiesza opcja eksportowania danych CSS z pliku.

Redukcja potrząśnięć aparatem fotograficznym
Teraz można poprawić ujęcia, które wydawały się stracone przez poruszenie aparatu. Funkcja redukcji potrząśnięć aparatem fotograficznym analizuje trajektorię ruchu i przywraca ostrość w przypadku rozmyć wywołanych długim czasem otwarcia migawki lub długą ogniskową.

Rozszerzona obsługa obiektów inteligentnych
Mechanizm obsługi obiektów inteligentnych umożliwia bezpieczne stosowanie efektów z galerii rozmyć i filtra Formowanie. Plik źródłowy pozostaje niezmieniony, gdy do obrazu lub materiału wideo są dodawane efekty rozmyć oraz wykrzywiania, wyciągania, wypychania czy wybrzuszania. Efekty można zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili — nawet po zapisaniu pliku.
 
Ulepszone malowanie na obiektach 3D
Aktywny podgląd działa teraz do 100 razy szybciej niż we wcześniejszych wersjach. Podczas malowania na obiektach 3D i mapach tekstur jest zapewniona płynność interfejsu. Zaawansowany mechanizm malowania programu Photoshop pozwala uzyskać niepowtarzalny wygląd dowolnego modelu 3D.

Wymagania Sprzętowe Adobe Photoshop CC
Windows
    Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64 (2 GHz lub szybszy)
    Microsoft® Windows® 7 z dodatkiem Service Pack 2 lub Windows 8 z dodatkiem Service Pack 1
    1 GB pamięci RAM
    2.5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
    Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800), karta graficzna z obsługą kolorów 16-bitowych i 256 MB pamięci VRAM (zalecane 512 MB pamięci VRAM w przypadku używania funkcji 3D)
    System zgodny ze standardem OpenGL 2.0
    Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*
 
Mac OS
    Wielordzeniowy, 64-bitowy procesor Intel
    Mac OS X 10.7 (wersja 64-bitowa) lub 10.8 (wersja 64-bitowa)
    1 GB pamięci RAM
    3.2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na urządzeniach magazynujących flash
    Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800), karta graficzna z obsługą kolorów 16-bitowych i 256 MB pamięci VRAM (zalecane 512 MB pamięci VRAM w przypadku używania funkcji 3D)
    System zgodny ze standardem OpenGL 2.0
    Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*