Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
Adobe Premiere Elements 15 PL Win

Adobe Premiere Elements 15 PL Win

Nagrywasz wideo ze spotkań rodzinnych i szczególnych wydarzeń. Program Adobe Premiere Elements 15 pozwoli automatycznie zmontować je i uporządkować — ułatwiając tworzenie i udostępnianie doskonałych filmów.
Cena: 277 zł + 23% VAT (340,71 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Nagrywasz wideo ze spotkań rodzinnych i szczególnych wydarzeń. Program Adobe Premiere Elements 15 pozwoli automatycznie zmontować je i uporządkować — ułatwiając tworzenie i udostępnianie doskonałych filmów.

Porządkuj
Funkcja wyszukiwania na podstawie osób, miejsc i wydarzeń ułatwia znalezienie właściwego zdjęcia. Teraz wyszukiwanie zdjęć wykrywa również automatycznie szczegóły, takie jak zachody słońca, urodziny czy zwierzęta domowe.    

Edytuj
Klipy nagrane z ręki możesz przekształcić w doskonałe filmy, które chętnie obejrzysz wiele razy. Łatwo usuwaj niechciane nagrania, wyostrzaj wideo przy użyciu narzędzia do usuwania zmętnienia, poprawiaj kolory i oświetlenie oraz błyskawicznie twórz filmy, przeciągając i upuszczając klipy. Program Premiere Elements pomaga w wykonywaniu czynności lub przetwarza materiały za użytkownika.

Twórz
Twórz dynamiczne kolaże zdjęć i wideo, umieszczając w nich wiele wspomnień naraz. Opracuj film błyskawiczny, wybierając motyw i uzyskując kompletną historię wideo upamiętniającą szczególną chwilę w życiu. To tylko niektóre dostępne funkcje.
   
Udostępniaj
Udostępnianie materiałów znajomym i rodzinie odbywa się w dowolnie wybranym formacie — między innymi na płytach, na telewizorze HD oraz w serwisach YouTube, Facebook i Vimeo.


Wymagania systemowe

Windows
  • Procesor 2 GHz lub szybszy z obsługą zestawu instrukcji SSE2; procesor dwurdzeniowy w przypadku obróbki materiałów HDV lub AVCHD i eksportowania do formatu Blu-ray lub AVCHD; w przypadku korzystania z formatu XAVC S wymagany procesor Intel Core i7
  • Microsoft Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8 lub Windows 10 (wersja 64-bitowa)
  • 4 GB pamięci RAM
  • 5 GB wolnego miejsca na dysku na aplikacje (dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji); dodatkowe 10 GB na materiały do pobrania
  • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (przy współczynniku skali 100%)
  • Sterowniki dźwięku i ekranu zgodne ze standardem Microsoft DirectX 9 lub 10
  • Napęd DVD-ROM (do instalacji z płyty DVD)
  • Na potrzeby tworzenia płyt DVD odpowiednia nagrywarka DVD; na potrzeby tworzenia płyt Blu-ray odpowiednia nagrywarka Blu-ray
  • Odtwarzacz Windows Media Player (w przypadku importowania i eksportowania formatów Windows Media)
  • Połączenie internetowe na potrzeby aktywacji produktu i pobierania materiałów*