Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
Adobe Premiere Pro CC for Teams (2015) ENG Win/Mac

Adobe Premiere Pro CC for Teams ENG Win/Mac

Licencja na okres 12 miesięcy. Wersja językowa: ENG.

Twórz olśniewające filmy, gdziekolwiek się znajdziesz.
Cena: 1482 zł + 23% VAT (1822,86 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna
Najczęściej zadawane pytania
Czołowy w branży zestaw narzędzi do produkcji wideo usprawnia teraz pracę, łącząc aplikacje na komputerach i urządzeniach przenośnych z zasobami twórczymi, dzięki czemu możesz wszędzie tworzyć profesjonalne filmy o zachwycających kolorach.
Jeszcze bardziej kolorowy program Premiere Pro.

Najszybszy i najsprawniejszy nieliniowy edytor wideo jako pierwszy oferuje intuicyjny, specjalny panel kolorów Lumetri do manipulowania barwami i światłem, a także narzędzie do wycinania z przekształceniem, dzięki któremu szybko wstawisz idealne sceny z komentarzami. Aplikacja ma też mnóstwo funkcji ułatwiających przejście z programów Final Cut i Avid, na przykład wspólne polecenia, panele i skróty klawiaturowe.
Premiere Pro jest dostępny wyłącznie w ramach usługi Creative Cloud.

Usługa Creative Cloud dla zespołów to platforma do pracy twórczej zapewniająca użytkownikom dostęp do tworzonych materiałów, aplikacji, usług, sprzętu, materiałów edukacyjnych oraz innych członków społeczności. Oferuje ona małym i średnim firmom narzędzia oraz usługi do pracy twórczej, niezbędne funkcje współpracy oraz ułatwienia w zakresie tworzenia doskonałych prac. Gwarantuje przy tym łatwe, szybkie i elastyczne zarządzanie oprogramowaniem.
Nowości 2015

Łatwiejsza manipulacja kolorami.
Nowy obszar roboczy kolorów ma suwaki i proste elementy sterujące, dzięki którym łatwo zastosujesz zarówno szybkie korekcje kolorów, jak i złożone wzorce Looks kolorów Lumetri.

Premiere Pro w każdym miejscu.
Aplikacje dla urządzeń przenośnych, takie jak Adobe Premiere Clip i nowa aplikacja Hue CC, zapewniają możliwości programu Premiere Pro na wszystkich urządzeniach, dzięki czemu możesz wszędzie tworzyć filmy z niesamowitym obrazem i dźwiękiem.

Płynna integracja z programem After Effects.
Funkcja Dynamic Link ułatwia i przyspiesza pracę z animacjami i efektami wizualnymi między programami Premiere Pro i After Effects, eliminując pośrednie renderowanie.

Pomiń zmianę kodowania — po prostu rozpocznij edycję.
Oszczędzaj czas, edytując praktycznie dowolne multimedia — od filmów zarejestrowanych smartfonem po materiały w rozdzielczości 8K — dzięki obsłudze bardzo wielu formatów w programie Premiere Pro.

Adobe Stock: miliony obrazów o wysokiej jakości. Dostępne z poziomu programu Photoshop.
Znajdź idealne zdjęcie lub grafikę, by przyspieszyć realizację nowego projektu i nadać mu rewelacyjny wygląd. Nowa usługa Adobe Stock oferuje 40 milionów sprawdzonych, bezpłatnych zasobów dostępnych w programie Photoshop CC za pomocą kilku kliknięć. Członkowie usługi Creative Cloud otrzymują specjalne ceny — nawet 40% rabatu na usługę Adobe Stock dodawaną do subskrypcji. To najkorzystniejsza oferta w branży.