Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
PageMaker 7.0 Eng

PageMaker 7.02 Eng

Licencja elektroniczna.

Dostępne wersje Windows/Macintosh.

Program do tworzenia profesjonalnych publikacji.

Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna

PageMaker 7.02 jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych programów DTP, używanym do tworzenia publikacji o profesjonalnej jakości. Jego zaawansowane narzędzia pozwalają na proste i szybkie łączenie tekstu i grafiki, pochodzących z różnych źródeł, z maksimum precyzji i kontroli. Pasek narzędzi ze skrótami do najczęściej używanych funkcji programu pozwala na szybszą pracę i formatowanie publikacji.

PageMaker 7.02 został wzbogacony dodatkowymi szablonami, ilustracjami i bogatym zestawem zdjęć wysokiej jakości tak, aby proces tworzenia profesjonalnie wyglądających broszur, ulotek itp. publikacji był prosty i szybki, nawet dla początkujących użytkowników.

Cechy programu PageMaker 7.02:

  • możliwość umieszczania w publikacji rodzimych dokumentów Photoshopa 5.0 - 6.0.x (nie ma potrzeby łączenia warstw, ale nie można wykorzystać przezroczystości istniejącej w oryginalnym pliku PSD)
  • możliwość importowania rodzimych dokumentów Illustratora 9.0.x (efekty przezroczystości istniejące w rodzimym formacie Illustratora 9 nie są wyświetlane ani drukowane)
  • możliwość importowania dokumentów Adobe PDF (obsługiwane są zarówno pliki PDF zapisane przez Photoshopa 6.0, jak i przez Illustratora 9.0 oraz utworzone przez inne aplikacje w wersjach 1.2, 1.3 i 1.4)
  • zaktualizowany filtr importowy EPS
  • możliwość wykorzystania informacji pochodzących z baz danych do przygotowania np. korespondencji seryjnej, etykiet adresowych itp. wykorzystujących ten sam szablon
  • rozbudowane opcje eksportowania plików w formacie Adobe PDF oraz Tagged PDF (eBook)
  • zaktualizowane filtry importowe dla Microsoft Word i RTF. Teraz obsługiwane są także: Word 2000 (Windows) i Word 2002 (Mac OS)
  • zaktualizowany konwerter publikacji Quark XPress (3.3 - 4.1) oraz Microsoft Publisher (97, 98 oraz 2000)


Dodatkowo PageMaker 7.02 zawiera: Acrobat Reader 5.0, Acrobat Distiller 5.0, sterowniki Adobe PostScript, ATM Lite 4.1, Apple QuickTime 4.1.2, czcionki Adobe Type1 oraz mnóstwo ilustracji, fotografii i gotowych szablonów.