Strona główna


 
Informacja handlowa
 
42 632 23 32
[email protected]Oprogramowanie firmy Autodesk

« powrót
Biblioteka Elementów Układów Torowych

Biblioteka Symboli Elementów Układów Torowych

Obszerna biblioteka bloków dwg przeznaczona dla projektantów układów torowych na sieci PKP PLK. Obejmuje elementy najczęściej spotykane na polskich torach, zarówno te obecnie produkowane, jak i te sprzed lat. W jednej publikacji oddajemy do Państwa dyspozycji ponad dwieście rysunków.
Cena: 299 zł + 23% VAT (367,77 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna
Obszerna biblioteka bloków dwg przeznaczona dla projektantów układów torowych na sieci PKP PLK. Obejmuje elementy najczęściej spotykane na polskich torach, zarówno te obecnie produkowane, jak i te sprzed lat. W jednej publikacji oddajemy do Państwa dyspozycji ponad dwieście rysunków :

* elementów konstrukcji nawierzchni torowej (osobno i w kompletnych przytwierdzeniach),
* betonowych elementów odwodnieniowych,
* elementów konstrukcji peronów,
* elementów konstrukcji przejazdów kolejowo-drogowych
* oraz najczęściej spotykanych rozjazdów kolejowych.


Korzystanie z biblioteki pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na wertowanie literatury w poszukiwaniu szczegółowych wymiarów elementów, oraz przyspieszy wykonywanie rysunków konstrukcyjnych. Przy rosnących cenach godziny pracy projektanta koszt zakupu zwróci się błyskawicznie!

Instalacja programu:
Biblioteka wraz z programem PROCAD Archispace Assistant pozwala używać rysunków z programami AutoCAD i AutoCAD LT (lub innymi programami opartymi o AutoCADa), zainstalowanymi w systemie Windows 2000 lub nowszym.

Instalator programu uruchamia się automatycznie po włożeniu płyty CD do napędu. Jeżeli w ustawieniach systemu Windows wyłączone jest autouruchamianie płyt CE, należy samodzielnie otworzyć folder płyty \ARCHISPACE i uruchomić znajdujący się w nim plik setup.exe.