Strona główna

Oprogramowanie firmy Corel

« powrót
CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite 2017 ENG ESD

Przygotowuj i publikuj przejrzystą dokumentację techniczną, korzystając z intuicyjnych opcji współpracy, precyzyjnych narzędzi do tworzenia ilustracji technicznych i zgodności z wieloma formatami plików. Rozpocznij pracę w elastycznym środowisku z obsługą za pomocą rysika i dotyku, z profesjonalnymi opcjami edycji obrazów i zaawansowaną zgodnością ze standardami.
Cena: 3198 zł + 23% VAT (3933,54 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna
Pakiet CorelDRAW® Technical Suite 2017 oferuje starannie dobrane zasoby graficzne do opracowywania instrukcji technicznych i przygotowywania ich do druku, publikacji w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych. To najłatwiejsze w obsłudze i najszybsze oprogramowanie do sporządzania ilustracji technicznych i komunikacji wizualnej w branży technicznej.

Komunikacja techniczna bez tajemnic

Teraz możesz opracowywać atrakcyjną wizualnie dokumentację techniczną, korzystając z zestawu wszechstronnych aplikacji pakietu CorelDRAW Technical Suite 2017.

Precyzja

Twórz projekty przeznaczone do precyzyjnych i szczegółowych instrukcji montażu, skomplikowanych podręczników użytkownika oraz wszechstronnych dokumentacji, korzystając z narzędzi do rysowania z rzutowaniem, ilustrowania i wyznaczania granic. Wykorzystaj możliwości specjalnych funkcji projektowania i uzyskaj precyzję wymaganą w rysunkach technicznych dowolnego typu.

Zgodność

Korzystaj z wszechstronności zastosowań oraz zaawansowanej zgodności z branżowymi standardami dzięki udoskonalonej obsłudze formatów plików 3D CAD, CGM (w tym WebCGM, S1000D, ATA iSpec 2200), SVG, DWG, PSD, AI, PDF i RAW. Dokumenty można publikować w formacie 3D PDF lub Lattice3D XVL i udostępniać w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych.

Produktywność

Dostosuj obszar roboczy, wybierając ulubiony kolor interfejsu użytkownika i korzystając z opcji skalowalności, aby ułatwić sobie pracę i zwiększyć wydajność, dzięki obsłudze rozdzielczości Ultra HD i kilku monitorów. Działaj na rynku globalnym, korzystając z ulepszonej obsługi systemów pamięci tłumaczeniowych (TMS), które umożliwiają przygotowywanie dokumentacji technicznej w wielu językach.

Wymagania systemowe

  • Windows 10, 8.1 lub Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
  • Procesor Intel Core i3/5/7 lub AMD Athlon 64
  • 2 GB pamięci RAM
  • 1 GB miejsca na dysku twardym
  • Ekran dotykowy, mysz lub tablet
  • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
  • Program Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy
  • Microsoft .Net Framework 4.6
  • Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku)
  • Połączenie internetowe*