Xnet.pl - oprogramowanie
Strona główna
O firmie
Jak zamówić
Regulamin
FAQ
Licencje
Kontakt


 
Informacja handlowa
 
42 632 23 32
[email protected]ADOBE
AUTODESK
COREL
MICROSOFT
SYMANTEC
PROGRAMY DLA EDUKACJI
INNE
Dystrybutor oprogramowania

FAQ

Najczęściej zadawane pytania / odpowiedzi
OgólneOgólne
Jaki jest czas realizacji zamówienia? 
Czas realizacji zamówienie zależny jest od rodzaju i dostępności produktów.

W przypadku wersji pudełkowych:
  • Dostępne na magazynie - czas wysyłki towaru wynosi przeważnie 24 godziny.
  • Na zamówienie 3-5 dni. - w 90% przypadków towar dostępny jest w ciągu 3-5 dni roboczych. Czas ten może wydłużyć się nawet do dwóch tygodni. Uzależnione jest to od dostępności towaru w magazynie producenta.
W przypadku licencji komercyjnych, rządowych i edukacyjnych:
  • Zestaw składa się z nośnika oraz licencji w formie elektronicznej bądź papierowej (Microsoft). W przypadku samej licencji zawierającej numery instalacyjne czas oczekiwania jest nie dłuższy niż 3-4 dni robocze. W przypadku nośników czas ten również nie powinien przekroczyć 3-4 dni, chyba że zamówiony przez Państwa program jest mało popularny i nośnik nie jest dostępny w magazynie producenta. W takim przypadku czas może przedłużyć się do dwóch tygodni.

 

 
Czy mogę osobiście odebrać zamówienie? 

Tak, oczywiście. Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy. Zapraszamy od poniedziałku do piątku między godziną 9 a 17.

VENTI M.Rytych R.Wierzbicki Spółka Jawna

Xnet.pl (parter - Budynek Azymut)
ul. Senatorska 31
93-192 Łódź

 

 
A jeśli nie ma produktu, którego szukam? 
Jeśli nie ma produktu, którego Państwo szukacie, prosimy o kontakt telefoniczny 42 632-23-32 lub poprzez e-mail : [email protected] Przedstawimy ofertę na każdy program który znajduje się w ofercie polskiej sieci dystrybucyjnej.

 

 
Gdzie jest fakura na zakupiony program ? 
W przypadku przesyłki kurierskiej faktura VAT za zakupiony program znajduję się w środku pudełka wraz z oprogramowaniem lub w tzw. przyldze znajdującej się na zewnętrznej części pudełka.

 

 
Czy przesyłka jest ubezpieczona ? 
Wszystkie przesyłki kurierskie wysyłane przez naszą firmę są ubezpieczone. Ubezpieczenie wynosi 100% wartości towaru. Ponosimy pełną odpowiedzialność za wysłany towar aż do momentu odebrania go przez Klienta od kuriera.

 

 
Otrzymałem nośnik z fakturą. A gdzie licencja? 
Licencja jest często dokumentem elektronicznym (np. w formie pliku pdf). Niekiedy proces wystawienia licencji przez producenta jest dłuższy niż czas oczekiwania na nośnik z programem. Po otrzymaniu nośnika, otrzymają również Państwo licencję w postaci elektronicznej, zostanie ona wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

 
Czy mogę kupić licencję edukacyjną jeśli prowadzę szkolenia i pobieram za nie opłaty ? 
Wersje edukacyjne sprzedawane przez producentów takich jak: Adobe, Corel, Microsoft, Autodesk, ograniczone są licencją. Zakupiona licencja edukacyjna nie może być używana do celów komercyjnych tj:

- prowadzenie szkoleń i pobieranie za nie opłat
- wykonywanie projektów i ich sprzedaż
- dzierżawy oprogramowania i pobieranie za nią opłat

 

 
Licencje elektroniczne 
Licencja elektroniczna - elektroniczna dystrybucja oprogramowania, wysyłana jest do klienta e-mailem w postaci kodu rejestracyjnego i instrukcji. Kupujący samodzielnie pobiera program, a następnie instaluje go i dokonuje rejestracji na stronie producenta. Jest to znacznie uproszczona metoda zakupu oprogramowania. Kody licencyjne dostępne są zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych.

 

 
Czy dla oprogramowanie zakupione przez szkołą obowiązuje stawka 0% VAT ? 
Nie. Na zakupione oprogramowanie obowiązuje stawka 23% VAT. Wyjątkiem jest zakup komputera na, którym zainstalowane jest dane oprogramowanie. W tym przypadku obowiązuje stawka 0% VAT na cały zestaw komputerowy.

 

 
Jaki jest koszt dostawy ? 
Koszt dostawy zamówionych produktów wynosi odpowiednio : 11 zł netto przy płatności przelewem oraz 20 zł netto przy przesyłce pobraniowej.
Koszty są stałe bez względu na ilość oraz wartość zamówionych produktów.
Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, każda przesyłka jest ubezpieczona adekwatnie do jej wartości.

 

 

AutoCad