Strona główna

GstarCAD

« powrót
GstarCAD Standard 2016 PL/ANG

GstarCAD Standard 2016 PL/ENG

Program GstarCAD to najlepsza alternatywa dla wiodących na rynku rozwiązań CAD. Z powodzeniem zastępuje program AutoCAD LT czy ZWCAD.   GstarCAD jest w pełni kompatybilny zarówno z AutoCAD'em, ZWCADem czy podobnymi programami obsługującymi format DWG. Przed wszystkim za rozsądną cenę otrzymujesz pełną funkcjonalność AutoCADa.
Cena: 1189 zł + 23% VAT (1462,47 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania

 GstarCAD standard jest to oprogramowanie, przydatne dla każdego, inżyniera, architekta czy projektanta. Aplikacja daje pełną zgodność z formatem DWG, zarówno podobne środowisko, a także wsparcie dla poleceń, menu, skryptów, stylów, wzorów, poleceń lisp itd znanych między innymi z programu AutoCAD®.

Wersja 2016 programu GstarCAD jest już kolejną szóstą wersją profesjonalnego programu CAD przeznaczonego dla projektantów wszystkich branż, potrzebujących solidnego, szybkiego i zarazem stabilnego narzędzia do tworzenia i edycji różnorodnej dokumentacji projektowej.

GstarCAD nieustannie poszerza grono swoich użytkowników. Oprócz dużej popularność wśród jednoosobowych firm projektowych, program zdobył także uznanie w wielkich korporacjach o międzynarodowym zasięgu.

Nowa wersja GstarCAD 2016 zawiera teraz prawie 90 niedostępnych dotychczas funkcji oraz usprawnień i modyfikacji już istniejących narzędzi.

GstarCAD jako podstawowego formatu plików używa format DWG. Korzystając z plików typu DWG zapisanych w innych programach typu AutoCAD, nie jest dokonywana konwersja plików w związku z czym nie istnieje zagrożenie utraty żadnych danych.

Jaka jest różnica między GstarCAD Standard i Professional?
GstarCAD standard jest odpowiednikiem AutoCAD LT do pracy w 2D. W wersji Professioanl umożliwone dodatkowo jest tworzenie i edytowanie plików 3D dodatkowo jest możliwość edycji i tworzenia bloków dynamicznych za pomocą Edytora Bloku.

Zakup licencji jest możliwy w trzech opcjach:

  • za pomocą kodu aktywacyjnego przeznaczonego do instalacji na jednym komputerze
  • na nośniku CD (dopłata 36,99 zł brutto)
  • klucza USB umożliwiającego pracę na dowolnym komputerze z podłączonym do niego kluczem na USB (dopłata 123 zł brutto)

 

Wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Microsoft Windows 8, 8.1 (32bit, 64bit), Microsoft Windows 7 (32bit, 64 bit), Microsoft Windows Vista (32bit, 64bit), Windows XP (32bit, 64bit);

  • Pamięć RAM: Minimum 1GB RAM (zalecane 2GB RAM lub 4GB w przypadku wersji 64bit);

  • Procesor: Intel Pentium Procesor (zalecany minimum Pentium IV 2GHz);