Strona główna

Magix

« powrót
Vegas Pro 14 Suite EDU

Vegas Pro 14 Suite EDU

Wersja edukacyjna do użytku niekomercyjnego
Cena: 1397 zł + 23% VAT (1718,31 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna
Najczęściej zadawane pytania
Nieograniczone możliwości projektowania
Łatwa optymalizacja materiału z pełną kontrolą dzięki wykorzystaniu masek, efektu stereoskopowego z regulacją 3D oraz edycji wielokamerowej. Niesamowite dodatki do śledzenia ruchu, projektowania i kompozycji 3D sprostają nawet najbardziej wymagającym projektom.

Niezrównana precyzja podczas śledzenia ruchu
Boris Continuum – Match Move umożliwia bezpośrednio import oraz pracę z plikami z wykorzystaniem wielokrotnie nagradzanej aplikacji do śledzenia ruchu. Wydawcy serwisów informacyjnych oraz reporterzy mogą wykorzystać to narzędzie do zasłaniania twarzy, kreatywni redaktorzy mogą go używać do łączenia różnych ruchomych obrazów na jednym ekranie.

Dla niezwykłych projektów 3D
Boris Continuum – Match Move umożliwia bezpośrednio import oraz pracę z plikami z wykorzystaniem wielokrotnie nagradzanej aplikacji do śledzenia ruchu. 3D Objects Continuum umożliwia precyzyjną integrację plików EPS jak również twórczą realizację obiektów 3D. Zniekształć, zmień lub podziel różne warstwy w przestrzeni trójwymiarowej.

Imponujące tworzenie kompozycji: Chroma Keying
Sprawdź legendarne narzędzi do tworzenie kompozycji w postprodukcji. Ten wysokiej klasy dodatek oferuje ponad 20 różnych filtrów i ponad 200 gotowych ustawień do twórczej pracy z zielonymi lub niebieskimi tłami.

Na ostro: proDAD Mercalli V4
Dzięki najnowszej wersji tego dodatku można uratować nawet silnie zniekształcony materiał. Stabilizacja ta optymalizuje błędy wynikające z przetworników CMOS znane jako: Jello, Wobble, Skew oraz Distortions, jak również kombinacje tych błędów. To potężne narzędzie jest zdecydowanie lepsze od rozwiązań stosowanych bezpośrednio w kamerach.

NewBlueFX Titler Pro 3 to zaskakujące tytuły i napis
Dynamiczne tytuły, tekst rozmywający się w dowolny sposób z wykorzystaniem ponad 40 gotowych szablonów. Można również tworzyć napisy od początku do końca, nie korzystając z szablonów. Import plików PSD umożliwia stworzenie animacji 2D lub 3D. Sprawdź to w VEGAS Pro 14 Suite.

Właściwa atmosfera: NewBlueFX Looks
Dzięki odpowiedniemu nastrojowi każdej sceny. Z szeregu efektów (Film Color, Color Fixer Pro, Gradient Tint, Spotlight i Glow Pro) NewBlueFX każda scena otrzyma swój niepowtarzalny wygląd.

Profesjonalny autoring
VEGAS Pro 14 od importu do gotowej płyty. Dołączony VEGAS DVD Architect daje pełną kontrolę od projektu menu i definicji przycisków, aż po ustawienia sposobu kodowania. Możliwość importu plików Photoshop z zachowaniem warstw umożliwia tworzenie własnych animacji graficznych oraz definicję klatek kluczowych. Kompleksowe projektowanie menu oraz szczegółowe ustawienia kodowania czynią z VEGAS DVD Architect niezastąpione narzędzie do tworzenia płyt DVD i Blu-ray.

Zaawansowane kluczowanie Boris FX BCC Key i Blend Unit
Utwórz nową rzeczywistość, bezproblemowo zastępując tła: niebieskie, zielone i czerwone. Dostosuj kolory, oświetlenie, cienie i intensywność koloru. Wykorzystaj gotowe ustawienia filtrów przyśpieszając pracę.

Zaawansowane tworzenie tekstu i tytułów z NewBlueFX Titler Pro 3
NewBlueFX Titler Pro 3 to wielokrotnie nagradzane narzędzie do szybkiego tworzenia niesamowitych napisów 2D i 3D. Zacznij tworzyć z wykorzystaniem wbudowanych szablonów lub też stwórz własne od podstaw pracując w bardzo rozbudowanym edytorze.

Tworzenie niesamowitych obiektów 3D i manipulacja nimi w Boris FX BCC 3D Objects Unit
Wykorzystaj trójwymiarową przestrzeń aby stworzyć rozpuszczający się napisy lub grafiki – przykładowo logo. Zniekształcenia, poszerzanie i dzielenie obiektów z wykorzystaniem niesamowitych efektów. Dołączone filtry i niezliczone dostępne ustawienia pomogą Ci szybko odnaleźć właściwy efekt końcowy z wyjątkowym wyglądem.

Profesjonalne śledzenie ruchu z Boris FX BCC Match Move Unit
Ta rewelacyjna wtyczka Boris FX oferuje w pełni rozwiniętą funkcję Motion Tracking (śledzenie ruchu) nawet dla najbardziej dynamicznych scen. Bezproblemowo połącz dwa klipy i złącz ruch jednego z drugim. Zniekształć twarze i inne elementy oraz dodaj nowe elementy.

Najlepsza stabilizacja obrazu dzięki proDAD Mercalli V4
Z najnowszą wersją programu do stabilizacji obrazu proDAD Mercalli V4 drżący film, powiększenia i panoramowania są już przeszłością. Dostęp do wyraźniejszego materiału jest lepszy niż kiedykolwiek -Mercalli v4 minimalizuje zniekształcenia powodowane przez czujniki CMOS (tj. Wobble i Jello). Dodatkowo ustabilizujemy ujęcia z wykorzystaniem obiektywu typu rybie oko wykonane cyfrową kamerą, kamerą sportową lub materiał filmowany przez drony. Dynamiczna funkcja zoom-in pozwala tworzyć płynne, ustabilizowane filmy bez pogorszenia ujęć szerokokątnych.

New Blue FX Looks
Nadaj materiałowi charakterystyczny wygląd wykorzystując efekty NewBlueFX. Efekty i ich parametry oferują stylowe opcje pozwalające na stworzenie projektu wyróżniającego się od wszystkich pozostałych.

Mamy wielkie plany odnośnie programu VEGAS Pro i jesteśmy pewni, że wy tego również oczekujecie. Dlatego opracowaliśmy Vegas Pro 14, aby był tak intuicyjny jak tylko to możliwe zarówno pod względem działania jak i optymalizacji go do pracy na wszystkich standardowych systemach profesjonalnych. Aby uzyskać optymalną wydajność, zalecamy następujące minimalne wymagania systemowe.

    System operacyjny: Microsoft® Windows 7 (64-bit), Windows 8 (64-bit) lub Windows 10 (64-bit)
    Procesor: 2 GHz (wielordzeniowy lub wieloprocesorowy zalecany dla HD lub stereoskopowego 3D; 8 rdzeni zalecane dla 4K)
    Dysk twardy: 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej dla zainstalowania programu; Dysk SSD lub bardzo szybki RAID wielodyskowy dla 4K
    Karta graficzna: obsługiwana NVIDIA®, AMD/ATI® lub Intel® GPU z minimum 512 MB pamięci (1 GB zalecany dla obsługi 4K i wspomagania GPU)
    Internet: Wymagane połączenie z internetem w celu rejestracji i aktywacji programu, a także w przypadku niektórych funkcji programu. Program wymaga jednorazowej rejestracji.