Strona główna

Intersoft

« powrót
ArCon 13 - Upgrade z wersji 9

ArCon 13 - Upgrade z wersji 9

Uaktualnienie z programu ArCADia ArCon 9
Cena: 945 zł + 23% VAT (1162,35 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania
ArCon-Wizualna Architektura to narzędzie CAD do tworzenia projektów architektonicznych składających się ze wstępnej dokumentacji technicznej, przekrojów oraz fotorealistycznej wizualizacji wraz z możliwością spaceru w czasie rzeczywistym po zaprojektowanym obiekcie i jego otoczeniu. Pomimo profesjonalnej oraz specjalistycznej funkcjonalności, ArCon pozostaje programem prostym w obsłudze z intuicyjnym interfejsem użytkownika.
Aplikacja dedykowana jest architektom, inżynierom budowlanym, projektantom wnętrz oraz producentom mebli do prezentacji własnego asortymentu w realistycznie zaprojektowanych wnętrzach.
ArCon to także możliwość współpracy z innymi profesjonalnymi narzędziami CAD takimi jak ArCADia-ARCHITEKTURA.
ArCon-Wizualna Architektura to program, który spełnia wymagania i oczekiwania stawiane przez architektów programom komputerowym służącym do nowoczesnego projektowania architektonicznego oraz wizualizacji architektonicznej. Praca w programie odbywa się w dwóch trybach: konstrukcyjnym (rzuty poziome, przekroje) oraz projektowym (aranżacja wnętrz, wizualizacja, spacer). Program dzięki wielu katalogom obiektów i wbudowanym makrom bardzo ułatwia projektowanie kuchni, łazienek i innych wnętrz.