Strona główna

Maxon

« powrót
Cinema 4D Broadcast R18

Cinema 4D Broadcast R18

Cinema 4D Broadcast R18 - idealny program jeżeli tworzysz filmy, czołówki telewizyjne, wstawki graficzne, przestrzenne mapy/wykresy, listę twórców. Praktyczne narządzie dla osób zajmujących się nagraniami video, telewizją lokalną lub internetową.
Cena: 5433 zł + 23% VAT (6682,59 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania
Cinema 4D Broadcast R18 to narzędzie, które pozwala uzyskać w szybki i prosty sposób dynamiczne animacje. Program doskonale uzupełnia pracę każdego kto choć trochę zajmuje się filmem, ponieważ w intuicyjny sposób można kreować czołówki telewizyjne, wstawki graficzne, listę twórców, mapy, czy przestrzenne wykresy.

CINEMA 4D Broadcast posiada wszystkie funkcje CINEMA 4D Prime oraz dodatkowo specyficzne narzędzia do projektowania animacji telewizyjnych, wliczając w to narzędzia do klonowania, zaawansowane opcje renderingu – np. globalna iluminacja, oraz najwyższej jakości bibliotekę materiałów, która zawiera modele 3D, kamery, ustawienia oświetlenia, klipy wideo i wiele, wiele innych.

Jeśli do tej pory w jakimś stopniu zapoznałeś się z grafiką filmową 2D, to już masz wielką przewagę. CINEMA 4D Broadcast zawiera wiele elementów wspólnych, takich jak linia czasu oraz klatki kluczowe. Wszystko to powoduje, że poszerzasz tylko obszar poznanej już dyscypliny o nowe narzędzia.

Wysyłanie plików CINEMA 4D do ulubionego programu do montażu jest bardzo łatwe ze względu na eksport wielowarstwowych plików do najbardziej popularnego obecnie oprogramowania, takiego jak After Effects, Motion, Final Cut Pro, Combustion oraz inne. Olbrzymia liczba opcji pozwala na pełną kontrolę eksportowanych animacji oraz obrazów.

Praktyczny zestaw narzędzi oraz ogromne możliwości w połączeniu z korzystną ceną sprawiają, że CINEMA 4D Broadcast jest najlepszym rozwiązaniem dla profesjonalnej grafiki 3D.

Wymagania systemowe:

Windows 10 64-bit,
Windows 8.1 64-bit ,
Windows 8 64-bit,
Windows 7 64-bit,
Apple Mac OS X 10.9.5 lub wyższy z 64-bit procesorem opartym na Intel Apple Macintosh