Strona główna

Maxon

« powrót
Cinema 4D Studio R18 licencja czasowa 6 -miesięcy

Cinema 4D Studio R18 licencja czasowa 6 -miesięcy

Cinema 4D Studio - Wszystkie funkcje jakie proponuje MAXON do zaawansowanej pracy w 3D. Cyfrowe rzeźbienie, dynamika ciał, animacja postaci, włosy, futra i wiele innych narzędzi powoduje, że codziennie widzisz efekty kreacji naszych klientów w TV i kinie.
Cena: 3970 zł + 23% VAT (4883,10 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania
Licencje czasowe CINEMA 4D STUDIO

Nowe wymagania produkcyjne, projekty krótkoterminowe, dodatkowi pracownicy tymczasowi, czy napięty budżet. To tylko niektóre z powodów, dla których nie zawsze potrzebujesz inwestować w licencję wieczystą. Dlatego MAXON przygotował dodatkową opcję licencjonowania - nowe licencje krótkoterminowe swojego flagowego produktu – Cinema 4D Studio. Dzięki temu możesz w 100% wykorzystać pełną gamę narzędzi Cinema 4D, wtedy kiedy ich najbardziej potrzebujesz.
Pamiętaj, tylko, że jeśli będzie taka potrzeba, możesz uaktualnić licencję czasową do licencji wieczystej i na stałe wpasować Cinema 4D do swojego procesu produkcyjnego

Dostępne są licencje 3- i 6-miesięczne.

Krótkoterminowe licencje Cinema 4D Studio są dostępne tylko w wersji do pobrania (download). Licencje krótkoterminowe są kompatybilne z pluginami innych producentów i są dostępne jako opcja w wersji na serwer licencji (serwer licencji jest wymagany dodatkowo - prosimy o informację przy zamówieniu). Wygasające licencje czasowe mogą być przedłużone na okres 3 lub 6 miesięcy. Bądź elastyczny i zachowaj wszystkie koszty pod kontrolą
Zaledwie 500 € za licencję 3 miesięczną lub 950 € za licencję 6 miesięczną, pozwoli małemu studiu i freelancerom popracować na wersji Cinema 4D Studio.

Wymagania systemowe:

Obsługiwane systemy operacyjne C4D:

Windows 8 64-bit,
Windows 7 64-bit,
Windows 10 64-bit,
Windows 8.1 64-bit ,
Apple Mac OS X 10.9.5 lub wyższy z 64-bit procesorem opartym na Intel Apple Macintosh

Obsługiwane procesory C4D:

Intel Pentium 4,
Intel Pentium 4D,
Intel XEON,
Intel Core 2,
Intel Core 2 Duo,
Intel Core 2 Quad,
Intel Core i7,
Intel Core i5,
Intel Core i3,
Intel Celeron,
Intel Celeron D,
AMD FX,
AMD Sempron,
AMD Athlon 64,
AMD Opteron,
AMD Phenom