Strona główna

Kaspersky

« powrót
Kaspersky Antivirus 2013 PL 2PC/24M

Kaspersky Antivirus 2013 PL 2PC/24M

Licencja na 2 komputery z 24 miesięczną subskrypcją

Ochrona, wydajność, brak zmartwień - kwintesencja programu antywirusowego
Cena: 156 zł + 23% VAT (191,88 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania
Chroni przed wszystkimi wirusami

Połączenie funkcji opartych na technologii chmury z działającymi na komputerze zaawansowanymi rozwiązaniami zabezpieczeń sprawia, że program Kaspersky Anti-Virus 2013 jest w stanie zapewnić niezbędną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami.

Wykrywa nowe, dopiero powstające i nieznane zagrożenia

Oparta na chmurze usługa Kaspersky Security Network gromadzi dane z milionów systemów, które należą do korzystających z niej użytkowników z całego świata. Zgromadzone informacje umożliwiają obronę przed atakami najnowszych wirusów i złośliwych programów. Potencjalne zagrożenia są na bieżąco monitorowane i analizowane, a niebezpieczne działania mogą zostać całkowicie zablokowane, zanim zdążą przynieść jakąkolwiek szkodę.

Rozpoznaje witryny budzące podejrzenia i wyłudzające informacje

W programie zastosowano zaawansowane rozwiązania do zwalczania phishingu, które proaktywnie wykrywają fałszywe adresy URL i korzystają z gromadzonych na bieżąco informacji z chmury, pomagając uchronić użytkownika przed witrynami mogącymi wyłudzić cenne dane. Funkcja URL Advisor uzupełnia ponadto kolorowymi znacznikami wszystkie łącza do stron internetowych, informując w ten sposób użytkownika o poziomie zagrożenia, jakie kryje się za danym łączem i na kolejnych stronach.

Zapobiega wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach komputera przez złośliwe programy

Cyberprzestępcy i złośliwe programy mogą znaleźć drogę do komputera, jeśli luki w zabezpieczeniach systemu i aplikacji nie zostały usunięte poprzez instalację najnowszych poprawek. Działanie programu Kaspersky Anti-Virus 2013 nie ogranicza się do skanowania w poszukiwaniu zabezpieczeń - dodatkowo analizuje on i kontroluje działania oprogramowania zawierającego luki, by nie mogło wyrządzić żadnych szkód.

Automatyczne pobieranie i instalacja - oszczędność czasu i wysiłku

Instalowanie programu wiąże się teraz z mniejszą liczbą czynności wykonywanych ręcznie. Gdy program zostanie po raz pierwszy pobrany z naszej witryny, samodzielnie sprawdza dostępność najnowszej wersji, w razie potrzeby usuwa istniejące złośliwe programy i rozpoczyna instalację.

Kompatybilność z systemem Windows 8

Kaspersky Anti-Virus 2013 jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 8, a dzięki integracji z najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa opracowanymi przez ekspertów z firmy Microsoft ochrona jest jeszcze bardziej szczegółowa. Dodatkowo, narzędzie Kaspersky Now pozwala na monitorowanie stanu bezpieczeństwa komputera i uruchamianie najważniejszych funkcji ochrony bezpośrednio w nowym interfejsie systemu Windows 8 - Modern UI.

Funkcje

 • Kontrola systemu
  Nawet jeśli nieznany złośliwy program przedostanie się do komputera, funkcja Kontrola systemu opracowana przez Kaspersky Lab wykryje niebezpieczne zachowanie i zapewni szansę na cofnięcie większości szkodliwych działań.
 • Udoskonalenie! Lepsza ochrona przed wyłudzaniem informacji
  Zastosowanie nowego mechanizmu ochrony pozwala skuteczniej bronić się przed internetowymi oszustami, którzy starają się zdobyć dostęp do Twoich danych osobowych.
 • Nowość! Automatyczne zapobieganie wykorzystaniu luk
  Nawet jeśli system i aplikacje komputera nie zostały zaktualizowane przez instalację najnowszych poprawek, program Kaspersky Anti-Virus 2013 może zapobiec wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach poprzez:
  • kontrolę uruchamiania plików wykonywalnych z poziomu aplikacji, które zawierają luki;
  • analizę zachowania plików wykonywalnych pod kątem wszelkich podobieństw do złośliwych programów;
  • ograniczenie działań, które mogą wykonywać aplikacje zawierające luki.
 • Udoskonalenie! Minimalny wpływ na wydajność komputera w większości zastosowań
  Kaspersky Anti-Virus 2013 opracowano tak, by wywierał jak najmniejszy wpływ na działanie sieci, instalowanie programów oraz uruchamianie przeglądarek internetowych i innych aplikacji. Dodatkowo wyposażono go w specjalny Tryb gracza, zapewniający możliwość nieprzerwanej zabawy bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.
 • Udoskonalenie! Zoptymalizowane bazy danych wirusów
  Dzięki dostarczanym z chmury informacjom na temat zwalczania wirusów znacznemu zmniejszeniu uległ rozmiar antywirusowej bazy danych przechowywanej na komputerze. Pozwoliło to osiągnąć lepszą wydajność działania i skrócenie czasu trwania instalacji oraz aktualizacji.
 • Nowość! Dłuższa praca na baterii
  W przypadku zainstalowania na laptopie korzystającym z energii akumulatora program Kaspersky Anti-Virus 2013 automatycznie redukuje zużycie zasobów, aby laptop mógł pracować jak najdłużej bez doładowania.
 • Udoskonalenie! Łatwy w użyciu interfejs
  Interfejs został zaprojektowany w sposób pozwalający na zwiększenie wydajności i łatwości użytkowania programu podczas wykonywania szeregu typowych czynności, takich jak rozpoczynanie skanowania czy rozwiązywanie problemów.
 • Klawiatura wirtualna
  Klawiatura wirtualna pozwala użyć myszy do wprowadzania informacji związanych z bankowością online i innych danych poufnych. W ten sposób Twoje dane są zabezpieczone przed śledzeniem i kradzieżą przez keyloggery, hakerów i złodziei tożsamości.
 • Nowość! Kompatybilność z systemem Windows 8 ... i nowe funkcje
  Poza pełną kompatybilnością z systemem Windows 8 Kaspersky Anti-Virus 2013 oferuje nowe funkcje, które zapewniają jeszcze skuteczniejszą ochronę:
  • Kaspersky Now to nowa aplikacja przygotowana specjalnie z myślą o nowym interfejsie systemu Windows 8 - Modern UI. Aplikacja pozwala na monitorowanie stanu bezpieczeństwa komputera i szybkie uruchamianie najważniejszych funkcji ochrony.
  • Nowa technologia opracowana przez ekspertów z Kaspersky Lab pozwala na automatyczne skanowanie i leczenie aplikacji kompatybilnych z nowym interfejsem systemu Windows 8.
  • Integracja z technologią Early-Launch Anti-Malware (ELAM) zapewnia skuteczne działanie ochrony antywirusowej jeszcze uruchomieniem systemu operacyjnego.
  • Integracja z nowym Centrum Zabezpieczeń systemu Windows oferującym rozszerzoną funkcjonalność