Strona główna

Maxon

« powrót
Cinema 4D Prime R17 BOX Win/Mac

Cinema 4D Prime R17 BOX Win/Mac

Cinema 4D Prime R17 to wprowadzenie do profesjonalnej pracy w 3D. Zawiera zarówno narzędzia do modelowania 3D, teksturowania, oświetlenia jak i renderingu i animacji.
Dostępność: w dostawie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania

Cinema 4D Prime R17 to pakiet profesjonalnych narzędzi 3D zapewniających wszystko, czego można potrzebować do tworzenia najwyższej jakości obrazów 3D – od spotów telewizyjnych i filmów, poprzez gry i multimedia do zastosowania w dziedzinie architektury, inżynierii czy designu. Cinema 4D Prime oferuje zarówno intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs jak i fascynującą jakość obrazu. Dzięki tym cechą wejście do bezkresnego świata grafiki 3D jest maksymalnie bezproblemowe. Korzystając z ostatnich osiągnięć w zakresie rozwoju technologii komputerowej Cinema 4D Prime R17 zwiększył szybkość i produktywność pracy nad obrazami 3D. Wprowadzenie zupełnie nowego kanału odbić, umożliwia tworzenie wielowarstwowych powierzchni i materiałów o ponadprzeciętnej jakości. Możliwość nakładania kolejnych kanałów odbicia warstwa po warstwie, powoduje uzyskiwane dużo bardziej realistyczne efektów.

 

Informacje o produkcie Cinema 4D Prime R17:

  • wersja pudełkowa
  • język: polski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, japoński, chiński, czeski, arabski
  • system operacyjny: Windows, Mac
  • obsługiwane systemy operacyjne: Windows 2008 Server 64-bit, Windows 2012 Server 64-bit, Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, Apple Mac OS X 10.85 lub wyższy
  • licencja bezterminowa jednostanowiskowa