Strona główna

Maxon

« powrót
maxon Cinema 4D Studio R17 BOX Win/Mac

Cinema 4D Studio R17 BOX Win/Mac

Cinema 4D Studio - zawiera wszystkie narzędzia do profesjonalnej pracy w 3D jakie posiada w swojej ofercie firma MAXON. Cyfrowe rzeźbienie, animacja postaci, dynamika ciał, futra i wiele innych narzędzi powoduje, że efekty pracy na nich codziennie oglądasz w telewizji i kinie.
Dostępność: w dostawie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania

Cinema 4D Studio R17 to pakiet profesjonalnych narzędzi firmy Maxon 3D z, których potrzebujesz do stworzenia grafiki 3D – spotów telewizyjnych, czołówek a nawet całych filmów, poprzez zastosowanie w inżynierii, architektury czy designie do gier, multimediów na najwyższym poziomie. Kolejna wersja charakteryzuje się jeszcze bardziej intuicyjnym i łatwiejszym w obsłudze interfejsem łączącym zarówno artyzm jak i profesjonalizm wszystkich poziomach zaawansowania. Cinema 4D Studio wykorzystując ostatnie osiągnięcia w technologii komputerowej oferuje szybkość i produktywność w niespotykanej dotychczas skali. Zupełnie nowy kanał odbić, który poprzez umożliwienie nakładania kolejnych kanałów odbicia warstwa po warstwie pozwala na kreowanie wielowarstwowych powierzchni i materiałów o perfekcyjnej jakości i znacznie bardziej realistycznych efektów. Cinema 4D Studio R17 zawiera funkcję renderowania rozproszonego, umożliwiającą podzielenie zadania renderingu na wiele komputerów w sieci powoduje znaczne skrócenie czasu renderowania.


Informacje o produkcie Cinema 4D Studio R17:

  • wersja pudełkowa
  • licencja bezterminowa jednostanowiskowa
  • język: polski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, japoński, chiński, czeski, arabski
  • system operacyjny: Windows, Mac
  • obsługiwane systemy operacyjne: Windows 2008 Server 64-bit, Windows 2012 Server 64-bit, Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, Apple Mac OS X 10.85 lub wyższy