Strona główna

Navicat

« powrót
Navicat Premium Windows/Macintosh

Navicat Premium Windows/Macintosh

Navicat Premium jest programem przeznaczonym do zarządzania bazami danych MySQL, MariaDB, SQL Server, Oracle, PostgreSQL oraz SQLite.
Cena: 3711 zł + 23% VAT (4564,53 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna
Najczęściej zadawane pytania
Navicat Premium jest programem przeznaczonym do zarządzania bazami danych MySQL, MariaDB, SQL Server, Oracle, PostgreSQL oraz SQLite. Ponadto obsługuje Drizzle, OurDelta oraz Percona Server, a także usługi Cloud, takie jak Amazon RDS, Amazon Aurora, Amazon Redshift, SQL Azure, Oracle Cloud i Google Cloud
.
Navicat Premium integruje w sobie wszystkie możliwości pozostałych wersji Navicat. Dostarcza pełen zestaw narzędzi do zarządzania bazami danych, m. in. procedury, zdarzenia, trigery, funkcje, widoki i wiele więcej.

Navicat Premium pozwala w prosty sposób przenosić dane między różnymi systemami baz danych lub eksportować dane do pliku według określonego formatu oraz kodowania. W połączeniu z harmonogramem wszystkie zadania mogą zostać wykonane w ustalonym terminie. Najważniejsze narzędzia Navicat Premium to kreator importu, kreator eksportu, kreator zapytań, kreator raportów, synchronizacja danych, kopie zapasowe, harmonogram zadań i wiele więcej.

Navicat dostosowany jest do potrzeb doświadczonych użytkowników, ale jest również na tyle prosty w obsłudze, aby mniej doświadczeni użytkownicy mogli z niego w pełni korzystać.