Strona główna

SAP

« powrót
SAP Crystal Reports 2016

SAP Crystal Reports 2016

SAP Crystal Reports to uznany na świecie standard tworzenia, przetwarzania i publikowania raportów biznesowych w przedsiębiorstwach.
Cena: 2023 zł + 23% VAT (2488,29 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania
SAP Crystal Reports to uznany na świecie standard tworzenia, przetwarzania i publikowania raportów biznesowych w przedsiębiorstwach. SAP Crystal Reports jest zaawansowanym generatorem raportów zoptymalizowanym do pracy w środowisku biznesowym i może być wykorzystywany zarówno przez programistów i informatyków, jak też menadżerów, analityków finansowych, księgowych, czy innych pracowników potrzebujących na co dzień dostępu do aktualnych danych.

Będąc częścią kompletnego środowiska SAP BI, Crystal Reports gwarantuje błyskawiczny zwrot poniesionych inwestycji (ROI) oraz może być z powodzeniem używany jako pierwszy krok w kierunku budowy korporacyjnego systemu raportującego lub systemu wspomagania decyzji. Otwarta i wielowarstwowa architektura systemów SAP Business Objects umożliwia spełnienie potrzeb całego spektrum organizacji, zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji.

SAP Crystal Reports jest graficznym narzędziem pozwalającym na bardzo szybkie i łatwe projektowanie zawansowanych raportów graficznych. Wszechobecne “wizardy” wspierają mniej zaawansowanego użytkownika, a zaawansowane możliwości programowania funkcji i formuł zaspakajają w pełni potrzeby programistów i informatyków. Dzięki algorytmom definiowania i wywoływania parametrów, raz zaprojektowany raport może być wielokrotnie wykorzystywany przez użytkowników, bez konieczności ingerencji w jego definicję. Znane możliwości dostępu do praktycznie dowolnych źródeł danych oraz zapisu raportów w różnych formatach, zostały teraz wzbogacone o nowe możliwości predefiniowania profili eksportu.

W najnowszej wersji Crystal Reports 2016 wprowadzono wiele oczekiwanych ulepszeń jak m.in.:

    Możliwość justowania teksu w obiektach w kierunku pionowym
    Dodatkową opcję wyświetlenia samego opisu parametru 
    Nową funkcja GetValueDescriptions
    Możliwość dodania warunkowego formatowania do linii i box’ów
    Wsparcie dla nowych źródeł danych jak np. Oracle 12c, SQL Server 2014 czy SAP HANA-SPS9