Strona główna

Trimble

« powrót
Skatter

Skatter

Komercyjna licencja rozszerzenia Skatter dla programu SketchUp do rozmieszczania dużych i skomplikowanych obiektów.
Cena: 403 zł + 23% VAT (495,69 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna
Najczęściej zadawane pytania
Skatter twoim najlepszym przyjacielem
Począwszy od tworzenia małych dywanów w salonie po duże obiekty, takie jak lasy, Skatter został zaprojektowany by pomóc Ci w osiągnięciu ostatecznego wyglądu w szybki i intuicyjny sposób.

Renderowanie nieograniczonej ilości przedmiotów - Poprzez funkcje „Render only”, Skatter wysyła wszystkie informacje o obiektach bezpośrednio do silników renderujących, pomijając SketchUp. Dzięki temu Twój model nie jest obciążony przez ogromną geometrię generowaną np. przez roślinność. Możesz zachować lekki, elastyczny plik SketchUp, który na etapie renderowania generuje ogromne ilości przedmiotów.

W pełni parametryczny - Wracaj i edytuj swoje prace w dowolnej chwili. Każdy Twój wybór i parametr są zapisane, więc nie ma potrzeby, aby wszystko usuwać i ponownie zaczynać od zera.

Biblioteka obiektów - Twórz ogromne pola trawy w ciągu zaledwie 4 kliknięć. Oczekuj regularnych bezpłatnych aktualizacji z niesamowitą nową zawartością (więcej roślinności, drzew, żwiru, chodników, itp).

Doskonała kontrola nad obiektami - Dzięki dziesiątkom opcji i parametrów. Wszystko staje się proste dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika.

Hosts - rozpraszaj obiekty na powierzchni wzdłuż krzywych lub indywidualnie wybieraj poszczególne punkty w modelu.