autocad
Strona główna
O firmie
Jak zamówić
Regulamin
FAQ
Licencje
Kontakt


 
Informacja handlowa
 
42 632 23 32
[email protected]ABBYY
ADOBE
AUTODESK
COREL
MICROSOFT
SYMANTEC
PROGRAMY DLA EDUKACJI
INNE

Licencje elektroniczne (ESD)


Jeżeli chą Państwo zakupić licencje na oprogramowanie takich firm jak Adobe, Corel, Microsoft prosimy o kontakt. Będziemy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie licencyjne oraz atrakcyjne warunki cenowe.

Dostępne są licencje komercyjne, edukacyjne, rządowe
Zalety zakupu licencji:
 • przy większej ilości stanowisk obniżenie kosztów zakupu (licencje komercyjnych do 30%, rządowe i edukacyjnych do 80%)
 • łatwość administracji posiadanymi licencjami
 • szybka realizacja zamówienia, nawet w ciągu 1 dnia.

Licencje Adobe:

Adobe - Autoryzacje

Jako autoryzowany i certyfikowny reseller posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie licencjonowania produktów firmy Adobe. Uzysykane certyfikany uprawnianiące nas do sprzedaży licencji zbiorowych - Adobe Volume Licensing, oraz Adobe Certified Sales Professional Education.

Podstawowym programem licencjonowania jest Adobe Transactional License Program (TLP). W ramach zamówionej licencji, klient otrzymuje dwa numery seryjne: dla systemu Windows oraz Macintosh. Nośnik instalacyjny pobierany jest ze strony producenta (możliwość zakupu nośnika fizycznego CD/DVD). Wyróżnia się trzy rodzaje licencji:


 • Komercyjna(COM)
 • Rządowa(GOV)
 • Edukacyjna(EDU)

W programie Adobe Volume Licensing cena uzależniona jest od ilości zakupionych licencji. 3 poziomy upustów R, S oraz T z określoną liczbą punktów (każdy z produktów ma określoną liczbę punktów). Zarządzanie i przeglądanie licencji umożliwia serwis producenta: http://licensing.adobe.com. Do każdej z zakupionych licencji można zakupić Maintenance (prawo do darmowego upgradu przez okres 1,2 lub 3 lat). Umowy licencyjne (EULA) znajdują się na stronie producenta: http://store1.adobe.com/products/eulas/. W ramach jednej licencji oprogramowanie można zainstalować na dwóch komputerach: ("Główny Użytkownik") może zainstalować dodatkowy egzemplarz - Oprogramowania do swojego wyłącznego użytku na Komputerze przenośnym lub na Komputerze w swoim domu, pod warunkiem że Oprogramowanie zainstalowane na Komputerze przenośnym lub domowym nie będzie wykorzystywane w tym samym czasie co Oprogramowanie zainstalowane na Komputerze głównym. (...)

Licencje Microsoft:

Microsoft Autoryzacje

W zakresie sprzedaży licencji posiadamy pełną autoryzację i wiedzę na temat sposobów oraz rodzaju licencjonowania produktów firmy Microsoft. Certyfikaty uprawnianiące nas do sprzedaży: Microsoft Authorized Education Reseller oraz Microsoft Licensing Specialist.

Podstawowym programem licencjonowania jest Microsoft Open Licensing Program (MOLP). W ramach zakupionej licencji, klient otrzymuje numer licencji oraz dostęp do strony z oprogramowaniem. Oprogramowanie pobierane jest ze strony: https://www.microsoft.com/licensing/servicecenter/. Wyróżnia się trzy rodzaje licencji:
 • Komercyjna(COM)
 • Rządowa(GOV)
 • Edukacyjna(Academic)

W ramach licencji istnieje możliwość zakupu Software Assurance (SA) - prawo do bezpłatnego upgradu. Obejmuje on okres dwóch lat od momentu zakupu licencji. Odnowienie (SA) - Upgrade Adventage.

Licencje Corel:
Corel Autoryzacje

Jako złoty partner posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie licencjonowania i sprzedaży produktów firmy Corel.

Podstawowe programy licencyjne:
 • Komercyjny - Corel Transactional Licence (CTL)
 • Rządowy - Corel Transactional Licence (CTL)
 • Edukacyjny - Corel Licence for Learning (CLL)
 • Edukacyjny - Corel Transactional Licence (CTL)
 • Edukacyjny - Classroom Licence

Zakupiona licencja dostarczana jest w postaci elektronicznej (format certyfikatu - PDF). Oprogramowanie instalowane jest z zakupionego nośnika CD/DVD. Ceny licencji uzależnione są od ich ilości. Wyróżnia się 7 poziomów cenowych. W ramach licencji istnieje możliwość zakupu Maintenance/ Upgrade Protection - prawa do bezpłatnego upgradu na okres 1-2 lat.

AutoCad