Strona g?ówna

Oprogramowanie firmy Microsoft

« powrót
OneNote 2013 ENG Non-Commercial

OneNote 2013 ENG Non-Commercial

Zestaw nie zawiera nośnika instalacyjnego.

Cena: 155 zł + 23% VAT (190,65 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Zestaw Medialess License Kit:
  • zawiera kartę klucza produktu Microsoft (klucz produktu umożliwiający aktywację tylko jednego komputera PC)
  • nie zawiera nośnika, oprogramowanie do pobranie ze strony Microsoft.Co nowego w programie OneNote 2013

Zapisywanie i udostępnianie notatek w chmurze
Chmurę można porównać do zewnętrznego magazynu plików, z którego możesz skorzystać zawsze, gdy jesteś w trybie online. Program OneNote pozwala łatwo zapisywać pliki na własnym koncie usługi SkyDrive lub w witrynie organizacji. Z tego miejsca możesz łatwo wyświetlać, edytować, synchronizować i udostępniać notatki oraz równocześnie pracować nad tymi samymi notatkami z rodziną, współpracownikami lub uczniami ze swojej klasy.

Synchronizowanie notatek między komputerami i urządzeniami
Program OneNote działa na wielu różnych urządzeniach
Gdy przechowujesz notesy w chmurze, możesz bez problemów uzyskać dostęp do najważniejszych informacji i korzystać z nich, a także synchronizować je z aplikacjami programu OneNote na wszystkich ulubionych urządzeniach — w tym na komputerze z systemem Windows, telefonie Windows Phone, telefonie iPhone, tablecie iPad oraz urządzeniach z systemem Android lub Symbian. Możesz także korzystać z bezpłatnej aplikacji Office Web App w niemal każdej przeglądarce. Jeśli masz tablet z systemem Windows 8 lub komputer typu Slate, aplikacje programu OneNote z obsługą dotyku znacznie ułatwiają korzystanie z programu OneNote na urządzeniach przenośnych.

Rysowanie, szkicowanie lub ręczne sporządzanie notatek
Na dowolnym urządzeniu obsługującym dotyk (takim jak komputer typu Tablet, tablet z systemem Windows 8 lub komputer typu Slate) bez problemów możesz rysować, edytować i wymazywać zawartość przy użyciu palca, pióra lub myszy. Jeśli udostępniasz notatki napisane ręcznie i chcesz zapewnić ich czytelność, program OneNote może automatycznie przekonwertować pismo odręczne na tekst.

Gromadzenie istotnych informacji
Tworzenie wycinków i zapisywanie informacji z sieci Web

Narzędzie Wyślij do programu OneNote
Ulepszone narzędzie Wyślij do programu OneNote znacznie ułatwia tworzenie wycinków zawartości ekranu, wysyłanie strony sieci Web lub całego dokumentu do sekcji notesu oraz robienie szybkich notatek, które są automatycznie zapisywane jako część notesu.

Osadzanie arkuszy kalkulacyjnych programu Excel i diagramów programu Visio
Do dowolnej części notatek możesz dołączyć prawie każdy plik z komputera, co spowoduje zachowanie jego kopii w notesie. Można też tworzyć lub importować arkusze kalkulacyjne programu Excel i diagramy programu Visio w programie OneNote oraz edytować zawarte w nich informacje bezpośrednio w notatkach.

Lepsze możliwości tworzenia tabel
Twórz w notatkach bardziej wyrafinowane tabele niż kiedykolwiek przedtem. Program OneNote obsługuje teraz nowe opcje formatowania dotyczące cieniowania komórek, wierszy nagłówków i sortowania danych w komórkach tabeli, co pozwala porządkować i wyświetlać informacje w żądany sposób.

Przeglądanie tożsamości współpracowników
Przy użyciu zintegrowanych profilów tożsamości programu OneNote można łatwiej identyfikować i uwierzytelniać innych autorów. Możesz wyszukiwać zmiany i poprawki w notesie według nazw autorów oraz wyświetlać wszystkie najnowsze zmiany, gdy wrócisz do określonego notesu udostępnionego.

Udostępnianie notatek w spotkaniach
Dołączaj do spotkań online i udostępniaj notatki z dowolnego obsługiwanego urządzenia, nawet jeśli pakiet Office nie jest zainstalowany.

Zapisywanie, wyszukiwanie i udostępnianie dowolnych danych
Program OneNote automatycznie zapisuje i synchronizuje wszystkie dane podczas pracy, możesz więc skoncentrować się na swoich pomysłach zamiast na plikach. Funkcja wyszukiwania błyskawicznego pozwala znajdować wszelkie informacje, które zostały kiedykolwiek utworzone lub zapisane w programie OneNote. Jeśli chcesz udostępnić kopię swoich notatek osobie, która nie ma programu OneNote, możesz wyeksportować pliki w różnych formatach.


Wymagania systemowe

Komputer i procesor
Procesor o częstotliwości taktowania 1 GHz lub szybszy, architekturze x86 lub 64-bitowej z zestawem instrukcji SSE2

Pamięć
1 GB pamięci RAM (32-bitowy)/2 GB pamięci RAM (64-bitowy)

Dysk twardy
2 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wyświetlacz
Rozdzielczość 1366 x 768

System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012 z platformą .Net 3.5 lub nowszą

Karta graficzna
Sprzętowa akceleracja grafiki wymaga karty graficznej obsługującej sterownik DirectX 10

Wymagania dodatkowe
Przeglądarki Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5 lub Google Chrome 17.x.

Urządzenie dotykowe jest wymagane do korzystania z obsługi wielodotykowej. Niemniej, wszystkie funkcje zawsze można obsługiwać przy użyciu myszy, klawiatury lub innego standardowego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe zoptymalizowano pod kątem systemu Windows 8.

Funkcje internetowe wymagają dostępu do Internetu. Mogą wystąpić opłaty.

Funkcja rozpoznawania mowy wymaga mikrofonu i urządzenia wyjściowego audio.

Konta Microsoft i Skype.