Strona g?ówna

Oprogramowanie firmy Microsoft

« powrót
PowerPoint 2013 PL

PowerPoint 2013 PL

Zestaw nie zawiera nośnika instalacyjnego.

Program Microsoft PowerPoint 2013 wygląda zupełnie inaczej: ma prostszy interfejs i jest dostosowany do użytku na telefonach i komputerach typu Tablet
Cena: 404 zł + 23% VAT (496,92 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Zestaw Medialess License Kit:
  • zawiera kartę klucza produktu Microsoft (klucz produktu umożliwiający aktywację tylko jednego komputera PC)
  • nie zawiera nośnika, oprogramowanie do pobranie ze strony Microsoft.

 

 

 

Program Microsoft PowerPoint 2013 wygląda zupełnie inaczej: ma prostszy interfejs i jest dostosowany do użytku na telefonach i komputerach typu Tablet, dzięki czemu można poruszać się po prezentacji przez naciskanie i szybkie przesuwanie. Widok prezentera jest automatycznie dostosowywany do konfiguracji projekcji i można go używać nawet w przypadku jednego monitora. Motywy są teraz dostępne w różnych odmianach, co pozwala łatwiej znaleźć motyw o właściwym wyglądzie. A gdy współpracujesz z innymi osobami, możesz dodawać komentarze z pytaniami i uzyskiwać opinie.


Co nowego w programie PowerPoint 2013


Więcej opcji rozpoczynania pracy
Program PowerPoint 2013 oferuje kilka sposobów tworzenia nowej prezentacji — można zacząć od pustej prezentacji albo użyć szablonu, motywu, ostatniej prezentacji lub starszej prezentacji.

Łatwy w użyciu widok prezentera
Widok prezentera umożliwia wyświetlenie notatek na monitorze, podczas gdy słuchacze widzą jedynie zawartość slajdów. W poprzednich wersjach trudno było określić, kto widział daną zawartość na swoim monitorze. W poprawionym widoku prezentera naprawiono te niedopatrzenia, co ułatwia pracę.

Widok prezentera
Korzystanie z widoku prezentera na jednym monitorze. Widok prezentera nie wymaga już wielu monitorów. Możesz teraz swobodnie przeprowadzić próbę prezentacji w widoku prezentera, bez konieczności podłączania innych elementów.

Obsługa formatów panoramicznych
W większości przypadków na potrzeby telewizji i materiałów wideo korzysta się z formatu panoramicznego i rozdzielczości HD — teraz także program PowerPoint obsługuje te formaty, udostępniając układ 16:9 oraz nowe motywy zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu możliwości formatu panoramicznego.

Rozpoczynanie prezentacji online w programie PowerPoint
Teraz masz do wyboru kilka sposobów udostępniania prezentacji programu PowerPoint w sieci Web. Możesz wysłać łącze do slajdów lub rozpocząć pełne spotkanie programu Lync, pozwalające wyświetlać slajdy oraz przekazywać dźwięk i korzystać z wiadomości błyskawicznych. Program Lync i usługa prezentacji pakietu Office umożliwiają odbiorcom dołączanie do prezentacji z każdego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia.

Odmiany motywów
Motywy są teraz dostępne w różnych odmianach, różniących się między innymi paletą kolorów i rodziną czcionek. Ponadto program PowerPoint 2013 udostępnia nowe motywy panoramiczne oprócz motywów o standardowych rozmiarach. Wybierz motyw i wariant na ekranie startowym lub na karcie Projektowanie.

Wyrównywanie obiektów i stosowanie jednakowych odstępów
Nie trzeba już wytężać wzroku przy wyrównywaniu obiektów. Gdy obiekty takie jak obrazy i kształty są niemal wyrównane, automatycznie pojawiają się inteligentne prowadnice, które dodatkowo wskazują, czy odstępy między obiektami są jednakowe.

Ulepszenia ścieżki ruchu
Gdy tworzysz ścieżkę ruchu, w programie PowerPoint jest pokazywana docelowa lokalizacja obiektu. Oryginalny obiekt pozostaje na miejscu, a wzdłuż ścieżki do punktu końcowego jest przenoszony obraz będący kopią.

Lepsza obsługa wideo i dźwięku
Program PowerPoint obsługuje teraz więcej formatów multimedialnych, takich jak mp4 oraz mov z kodowaniem wideo H.264 i kodowaniem dźwięku AAC (Advanced Audio Coding), a także zapewnia szerszą obsługę zawartości o wysokiej rozdzielczości. Program PowerPoint 2013 oferuje więcej wbudowanych koderów-dekoderów, dzięki czemu nie trzeba ich instalować w celu pracy z określonymi formatami plików.

Program PowerPoint na urządzeniach dotykowych
Teraz można korzystać z programu PowerPoint na większości urządzeń, w tym komputerach z systemem Windows 8. Typowe gesty dotykowe umożliwiają przesuwanie, szybkie przesuwanie, naciskanie, przewijanie i powiększanie slajdów, zapewniając pełną kontrolę nad prezentacją.

Udostępnianie i zapisywanie plików pakietu Office w chmurze
Chmurę można porównać do magazynu plików. Możesz z niego skorzystać zawsze, gdy jesteś w trybie online. Teraz możesz łatwo zapisywać pliki pakietu Office w Twojej usłudze SkyDrive lub w witrynie Twojej organizacji. Z tego miejsca możesz uzyskiwać dostęp do swoich prezentacji programu PowerPoint i innych plików pakietu Office oraz udostępniać je innym osobom. Możesz nawet współpracować nad jednym plikiem z wieloma osobami jednocześnie.

Komentarze
Nowe okienko komentarzy w programie PowerPoint pozwala przekazywać opinie. Można też pokazywać lub ukrywać komentarze i poprawki.

Wspólna praca nad tą samą prezentacją
Korzystając z programu PowerPoint w wersji komputerowej lub w trybie online, można wspólnie z innymi osobami pracować nad tą samą prezentacją i wyświetlać zmiany wprowadzane przez poszczególne osoby.

 

Wymagania systemowe

Komputer i procesor
Procesor o częstotliwości taktowania 1 GHz lub szybszy, architekturze x86 lub 64-bitowej z zestawem instrukcji SSE2

Pamięć
1 GB pamięci RAM (32-bitowy)/2 GB pamięci RAM (64-bitowy)

Dysk twardy
3 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wyświetlacz
Rozdzielczość 1366 x 768

System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012 z platformą .Net 3.5 lub nowszą

Karta graficzna
Sprzętowa akceleracja grafiki wymaga karty graficznej obsługującej sterownik DirectX 10

Wymagania dodatkowe
Przeglądarki Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5 lub Google Chrome 17.x.

Urządzenie dotykowe jest wymagane do korzystania z obsługi wielodotykowej. Niemniej, wszystkie funkcje zawsze można obsługiwać przy użyciu myszy, klawiatury lub innego standardowego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe zoptymalizowano pod kątem systemu Windows 8.

Funkcje internetowe wymagają dostępu do Internetu. Mogą wystąpić opłaty.

Funkcja rozpoznawania mowy wymaga mikrofonu i urządzenia wyjściowego audio.

Konta Microsoft i Skype.