Strona g?ówna

Oprogramowanie firmy Microsoft

« powrót
Project Standard 2013 ENG

Project Standard 2013 ENG

Zestaw nie zawiera nośnika instalacyjnego.

Cena: 2581 zł + 23% VAT (3174,63 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Zestaw Medialess License Kit:
  • zawiera kartę klucza produktu Microsoft (klucz produktu umożliwiający aktywację tylko jednego komputera PC)
  • nie zawiera nośnika, oprogramowanie do pobranie ze strony Microsoft.

 

 


Co nowego w programie Project 2013


Szybkie rozpoczynanie pracy
Zamiast stawiać Cię w obliczu pustego pliku, program Project 2013 wprowadza Cię do skonsolidowanego centrum rozpoczynania pracy z projektem. Przeglądaj gotowe szablony, importuj informacje z programu Excel lub witryny programu SharePoint albo po prostu kliknij pozycję Pusty projekt, aby uzyskać czysty widok Wykres Gantta. Możesz w nim także otworzyć poprzednie projekty zapisane na Twoim komputerze lub w usłudze SkyDrive.

Raporty graficzne
Dzięki programowi Project 2013 możesz tworzyć rzeczowe, kolorowe, profesjonalne raporty bez konieczności eksportowania danych do innego programu. Dodawaj obrazy, wykresy, animacje, łącza i inne elementy — wszystko, czego potrzebujesz, aby przejrzyście i skutecznie udostępnić informacje o stanie projektu uczestnikom projektu i członkom zespołu.

Całkiem nowy zestaw dostosowywanych raportów
Całkiem nowy zestaw wstępnie zainstalowanych raportów wykorzystuje wszystkie zalety nowych możliwości z zakresu grafiki i formatowania. „Ściany” danych odeszły w przeszłość, zastąpione przez wyraziste wykresy i obrazy lepiej przedstawiające całą historię już na pierwszy rzut oka. Do raportów tych możesz dodać lub z nich usunąć dowolne elementy, jakie tylko sobie życzysz. Możesz nawet zmienić kolory!

Raporty dotyczące postępu realizacji
Raporty dotyczące postępu realizacji przedstawiają pracę planowaną, wykonaną i pozostałą w postaci linii na wykresie. Zarówno Ty, jak i uczestnicy projektu mogą natychmiast zapoznać się z jego stanem i stwierdzić, czy projekt jest opóźniony w stosunku do harmonogramu, czy też może wyprzedza harmonogram.

Rozmawianie z zespołem
Program Project 2013 ułatwia utrzymywanie kontaktu z członkami zespołu. Uzyskuj aktualizacje postępu, zadawaj szybkie pytania lub nawet prowadź długie dyskusje strategiczne: wszystko bez opuszczania programu Project. Po prostu wskaż kursorem nazwę użytkownika i uruchom konwersację za pomocą wiadomości błyskawicznych, rozmowę wideo, wiadomość e-mail lub nawet połączenie telefoniczne.

Śledzenie ścieżek zadań
W przypadku złożonego projektu widok Wykres Gantta może zacząć przypominać splątany węzeł pasków i linii i łączy. Aby pomóc w ich posortowaniu, możesz wyróżnić łańcuch łączy — czyli ścieżkę zadań — każdego zadania. Kiedy klikniesz zadanie, wszystkie jego zadania poprzedniki zostaną wyświetlone w jednym kolorze, a wszystkie jego zadania następniki w innym.

Uwzględnianie projektów w dalekiej przyszłości
Dzięki programowi Project 2013 możesz ustawić daty zadań i projektów aż do 2149-12-31. To o cały wiek dłużej niż dotychczas.

Udostępnianie spotkań
Jeśli eksportujesz raporty, osie czasu lub dane programu Project do innych programów pakietu Office, możesz użyć w tym celu nowej funkcji udostępniania. Dołącz do spotkań w trybie online i udostępnij slajdy programu PowerPoint, dokumenty programu Word, arkusze kalkulacyjne programu Excel i notatki programu OneNote z dowolnym obsługiwanym urządzeniem nawet w razie braku zainstalowanego pakietu Office.


Zapisywanie i udostępnianie plików w chmurze
Chmura to magazyn plików w sieci Web. Możesz uzyskać do niego dostęp za każdym razem, gdy znajdujesz się w trybie online. Teraz zapisywanie plików pakietu Office we własnej witrynie usługi SkyDrive lub w witrynie organizacji jest łatwe. Stąd możesz uzyskać dostęp do harmonogramów programu Project, arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, a także innych plików pakietu oraz wszystkie te elementy udostępniać.

Praca niemal z każdego miejsca
Jeśli masz usługę Project Online, możesz uzyskać dostęp do pełnej wersji programu Project niemal z każdego miejsca nawet na komputerach, które nie mają zainstalowanego programu Project 2013. Potrzebujesz tylko połączenia internetowego i komputera z systemem Windows 7 (lub nowszym). Będziesz mieć zawsze najnowszą wersję, bo aktualizacje są automatyczne.


Wymagania systemowe

Komputer i procesor
Procesor o częstotliwości taktowania 1 GHz lub szybszy, architekturze x86 lub 64-bitowej z zestawem instrukcji SSE2

Pamięć
1 GB pamięci RAM (32-bitowy)/2 GB pamięci RAM (64-bitowy)

Dysk twardy
3 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wyświetlacz
Rozdzielczość 1366 x 768

System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012 z platformą .Net 3.5 lub nowszą

Karta graficzna
Sprzętowa akceleracja grafiki wymaga karty graficznej obsługującej sterownik DirectX 10

Wymagania dodatkowe
Przeglądarki Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5 lub Google Chrome 17.x.

Urządzenie dotykowe jest wymagane do korzystania z obsługi wielodotykowej. Niemniej, wszystkie funkcje zawsze można obsługiwać przy użyciu myszy, klawiatury lub innego standardowego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe zoptymalizowano pod kątem systemu Windows 8.

Funkcje internetowe wymagają dostępu do Internetu. Mogą wystąpić opłaty.

Funkcja rozpoznawania mowy wymaga mikrofonu i urządzenia wyjściowego audio.

Konta Microsoft i Skype.