Strona g?ówna

Oprogramowanie firmy Microsoft

Oferta na dzień 20.08.2019
Zamów teraz

Microsoft Windows 10 Home PL BOX 32/64bit
Wersja USB lub DVD.

Windows 10 pozwoli Ci osiągać cele. Szybkie uruchamianie, rozbudowane znajome menu Start i nowe sposoby pracy nawet na wielu urządzeniach.
Cena: 395 zł + 23% VAT (485,85 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Microsoft Windows 10
Wersja OEM. Zawiera nośnik DVD

Najnowsza edycja systemu operacyjnego Windows. Microsoft łączy w sobie najlepsze rozwiązania z poprzednich wersjach systemu Windows i opiera się na poufałości , wydajności, elastyczności i indywidualności. Popularne menu Start z poprzednich edycji Windows powraca - poprawiony system wyświetlania kafelków oraz dodatkowe zabezpieczenia pozwolą komfortowo wykonywać pracę. System Windows 10 cechuje się stabilnością oraz intuicyjnymi rozwiązaniami, a także możliwością komfortowej pracy na starszych urządzeniach.
Cena: 543 zł + 23% VAT (667,89 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Microsoft Windows 10 Pro PL BOX 32/64bit
Wersja USB lub DVD.

Windows 10 Pro to doskonały partner w interesach. Szybkie uruchamianie, rozbudowane znajome menu Start i nowe sposoby pracy, a do tego innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online.
Cena: 785 zł + 23% VAT (965,55 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Microsoft Windows 10 home
Wersja OEM. Zawiera nośnik DVD

Najnowsza wersja systemu operacyjnego Microsoft. System Windows 10 został zaprojektowany bu usprawnić oraz cieszyć się lepszą pracą na urządzeniach przenośnych i stacjonarnych. Posiada wszystko to co poprzednie edycje z nowymi rozwiązaniami. I Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby pomóc w ochronie przed złośliwym oprogramowaniem.
Cena: 378 zł + 23% VAT (464,94 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD