Strona g?ówna

Oprogramowanie firmy Microsoft

« powrót
Outlook 2010 PL

Outlook 2010 PL

Najnowsza wersja najpopularniejszego programu do zarządzania wiadomościami e-mail. W programie Outlook 2010 użytkownik otrzymuje do dyspozycji bogatszy zestaw narzędzi, które zaspokajają wszelkie potrzeby w zakresie komunikacji w pracy, w domu i w szkole.
Cena: 531 zł + 23% VAT (653,13 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Program Outlook 2010 udostępnia światowej klasy narzędzia umożliwiające utrzymanie produktywności oraz podtrzymywanie kontaktów służbowych i prywatnych dzięki udoskonaleniom, które można dostrzec zarówno w nowo zaprojektowanym wyglądzie, jak i zaawansowanych funkcjach organizacji poczty e-mail, wyszukiwania i komunikacji oraz funkcjach wspomagających nawiązywanie kontaktów.

Szybsze przeglądanie i tworzenie poczty e-mail oraz zarządzanie nią

W ciągu ostatnich lat liczba odbieranych wiadomości e-mail znacznie wzrosła. Program Outlook 2010 został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwiał dostosowanie do stylu pracy użytkownika i ułatwiał obsługę olbrzymiej ilości informacji otrzymywanych każdego dnia.
  • Zarządzanie dużą liczbą wiadomości e-mail jest proste. Całe konwersacje można przedstawiać w formie skondensowanej, kategoryzować, a nawet ignorować kilkoma kliknięciami. Nowe narzędzia do zarządzania konwersacjami i ulepszony widok konwersacji pozwalają znaleźć najważniejsze elementy wśród dziesiątek wiadomości. Aby zacząć korzystać z możliwości widoku konwersacji, przejdź na kartę Widok w grupie Konwersacje i wybierz pozycję Pokaż jako konwersacje.
  • Program umożliwia szybkie odpowiadanie na wiadomości e-mail oraz kierowanie informacji do właściwych osób. Wskazówki poczty e-mail natychmiast powiadamiają o potencjalnych problemach z rozsyłaniem, a funkcja szybkich kroków pozwala jednym kliknięciem wykonywać typowe zadania złożone z kilku etapów.1
Łatwiejszy dostęp do właściwych narzędzi

Potrzebne polecenia są zawsze łatwo dostępne.

Ulepszona Wstążka obecna we wszystkich aplikacjach pakietu Office 2010 ułatwia dostęp do większej liczby poleceń, dzięki czemu można skupić się na wynikach pracy, zamiast wyszukiwać potrzebne narzędzia.

  • Program umożliwia łatwe konfigurowanie nowych i istniejących kont, czyszczenie Skrzynki odbiorczej oraz wyświetlanie ilości wolnego miejsca w skrzynce pocztowej. To tylko niektóre spośród wielu funkcji dostępnych w nowym widoku Microsoft Office Backstage. Widok Backstage zastąpił tradycyjne menu Plik we wszystkich aplikacjach pakietu Office 2010, udostępniając scentralizowany, uporządkowany obszar służący do zarządzania kontami i dostosowywania programu Outlook.
Komunikowanie się z innymi osobami i uzyskiwanie najnowszych informacji

Zarówno menedżer zespołu, jak i organizator imprezy rodzinnej, muszą komunikować się z osobami wewnątrz biura lub domu, a także z osobami zewnętrznymi. Program Outlook 2010 łączy pocztę e-mail z innymi metodami komunikacji, dzięki czemu utrzymywanie kontaktu z właściwymi osobami staje się łatwe, szybkie i przyjemne.

  • Korzystając z jednego scentralizowanego widoku, można łatwo łączyć wiele kont e-mail, kalendarzy i książek adresowych oraz zarządzać nimi.
  • Nowy widok harmonogramów umożliwia zarządzanie harmonogramem. Korzystając z widoku poziomego, można sprawnie przeglądać wiele kalendarzy programu Outlook, a także kalendarze usługi Windows Live i inne kalendarze udostępnione.
  • Nowe, łatwe w użyciu wizytówki umożliwiają sprawdzanie dostępności poszczególnych osób i kontaktowanie się z nimi za pomocą różnych metod komunikacji.2
  • Nowy dodatek Outlook Social Connector pozwala uzyskiwać dodatkowe informacje o innych osobach (dotyczące na przykład wspólnych znajomych) oraz ułatwia komunikację ze społecznościami i utrzymywanie kontaktów biznesowych.
Dostęp do najważniejszych informacji w dowolnym czasie i miejscu

W dowolnym miejscu można sprawdzać pocztę e-mail oraz szybko wyszukiwać potrzebne adresy i numery telefonu. Nowe funkcje programu Outlook są zawsze dostępne, umożliwiając kontakt ze współpracownikami i znajomymi. Dzięki temu można łatwo zarządzać informacjami w podróży.

  • Microsoft Outlook Web App Ta aplikacja umożliwia komunikowanie się i uzyskiwanie najnowszych informacji. Za pomocą przeglądarki sieci Web można przeglądać wiadomości e-mail, kontakty i wydarzenia kalendarza przechowywane w programie Exchange Server.3
  • Microsoft Outlook Mobile 2010 Jest to rozszerzona wersja programu Outlook dla urządzeń przenośnych, opracowana specjalnie dla telefonów z systemem Windows, która umożliwia synchronizowanie danych z programem Outlook 2010.4

Program Outlook 2010 umożliwia łatwe zarządzanie Skrzynką odbiorczą, harmonogramem i kontaktami, komunikowanie się za pośrednictwem poczty e-mail i sieci społecznościowych, a także korzystanie z informacji w dowolnym miejscu. Dzięki temu można utrzymywać stały kontakt ze współpracownikami i rodziną, niezależnie od miejsca pobytu.

1 Funkcja wskazówek poczty e-mail wymaga programu Microsoft Exchange Server 2010 i musi zostać włączona przez administratora programu Exchange.

2 Wymagany jest jeden z następujących produktów do obsługi wiadomości błyskawicznych i informowania o obecności: program Microsoft Office Communications Server 2007 R2 z programem Microsoft Office Communicator 2007 R2, program Windows Live Messenger lub inna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych obsługująca interfejs IMessenger. Do obsługi połączeń głosowych wymagany jest program Office Communications Server 2007 R2 z programem Office Communicator 2007 R2 lub aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych obsługująca interfejs IMessengerAdvanced.

3 Dla klientów korzystających z programu Microsoft Exchange jest dostępna aplikacja Outlook Web App (wcześniej nazywana programem Outlook Web Access). Wymagane jest połączenie internetowe i obsługiwana przeglądarka, taka jak program Internet Explorer 7 dla systemu Windows, program Safari 4 lub nowszy dla komputerów Mac oraz program Firefox 3.5 lub nowszy dla systemu Windows lub Linux albo dla komputerów Mac.

4 Wymagane jest odpowiednie urządzenie i połączenie internetowe. Program Outlook Mobile 2010 nie jest dołączany do aplikacji i pakietów z rodziny Office 2010 ani do aplikacji Office Web Apps. Program Outlook Mobile 2010 jest preinstalowany na telefonach z systemem Windows (Windows Mobile 6.5 lub nowszy) i będzie domyślnym klientem poczty e-mail, gdy pakiet Microsoft Office 2010 stanie się ogólnie dostępny.

Wymagania Systemowe Outlook 2010

Komputer i procesor     
Procesor 500 MHz lub szybszy
Pamięć    
256 MB pamięci RAM; zalecane 512 MB do obsługi wyszukiwania błyskawicznego i niektórych funkcji zaawansowanych.1
Dysk twardy    
2 GB wolnego miejsca na dysku
Wyświetlanie    
Monitor o rozdzielczości 1024 x 576 lub wyższej
System operacyjny    
Windows XP z dodatkiem Service Pack (SP) 3 (tylko w wersji 32-bitowej) lub Windows Vista z dodatkiem SP1, Windows 7, Windows Server 2003 R2 z analizatorem składni MSXML 6.0, Windows Server 2008 lub nowszy system operacyjny w wersji 32- lub 64-bitowej.
Wielodotyk    
Funkcje wielodotykowe wymagają systemu Windows 7 i urządzenia obsługującego dotyk.
Pisanie odręczne    
Niektóre funkcje pisania odręcznego wymagają systemu Windows XP Tablet PC Edition lub nowszego.
Obsługa mowy    
Funkcje rozpoznawania mowy wymagają mikrofonu przyustnego i wyjściowego urządzenia audio.
Funkcja IRM    
Funkcja Zarządzanie prawami do informacji wymaga dostępu do systemu Windows 2003 Server z dodatkiem SP1 lub nowszego z uruchomionymi Usługami zarządzania prawami do informacji.
Specyficzne dla programu Outlook    
Kalendarze dynamiczne wymagają łączności z serwerem.
Specyficzne dla programu Outlook    
Niektóre funkcje zaawansowane wymagają łączności z programami Microsoft Exchange Server 2003, Microsoft Office SharePoint Server 2007 i/lub systemem Windows Server 2003 z dodatkiem SP1 z uruchomionym programem Windows SharePoint Services.
Exchange    
Wyszukiwanie błyskawiczne wymaga programu Windows Search 4.0.
Internet    
Program Microsoft Internet Explorer 6.0 lub nowszy, tylko przeglądarka 32-bitowa. Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem.
Faks internetowy    
Faks internetowy jest niedostępny w systemach Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic i Windows Vista Home Premium.
Usługa Live ID    
Niektóre funkcje online wymagają usługi Windows LiveTM ID.
Inne    
Funkcje i elementy graficzne produktu mogą się zmieniać w zależności od konfiguracji systemu.  Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu albo łączności z serwerem (www.office.com/products).