Strona g?ówna

Oprogramowanie firmy Microsoft

« powrót
PowerPoint 2010 PL

PowerPoint 2010 PL

Nowy program Microsoft Power Point 2010 pozwala na tworzenie dużo bogatszych prezentacji niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zawartym nowy funkcjom obróbki dźwięku i grafiki stworzone prezentacje będą niezwykle interesujące.
Cena: 526 zł + 23% VAT (646,98 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD

Ponadto program PowerPoint 2010 umożliwia jednoczesną współpracę z innymi osobami oraz publikowanie prezentacji w trybie online, a następnie uzyskiwanie do niej dostępu z niemal każdego miejsca za pomocą sieci Web lub telefonu smartphone.1

Tworzenie niezwykłych prezentacji

Program PowerPoint 2010 dostarcza nowych i ulepszonych narzędzi do tworzenia efektownych prezentacji.

 • W programie PowerPoint można osadzać i edytować klipy wideo. Teraz można dodawać zanikanie i efekty formatowania, oznaczać sceny oraz przycinać klipy wideo w celu nadania prezentacji wyglądu profesjonalnego multimedium. A dzięki osadzaniu klipów wideo w prezentacji programu PowerPoint nie trzeba zarządzać dodatkowymi plikami podczas udostępniania jej innym osobom.
 • Za pomocą nowych i ulepszonych narzędzi do edytowania obrazów (włącznie z narzędziami: wszechstronnych efektów artystycznych i zaawansowanej korekcji, koloru oraz przycinania) można dostosować każdy obraz w prezentacji tak, aby wyglądał jak najlepiej.
 • Aby przyciągnąć uwagę odbiorców, można dodać dynamiczne przejścia 3-W slajdów oraz bardziej realistyczne efekty animacji.
Zarządzanie prezentacjami za pomocą narzędzi oszczędzających czas i ułatwiających pracę

Tworzenie prezentacji i zarządzanie nimi jest znacznie łatwiejsze, gdy można pracować w najwygodniejszy dla siebie sposób.

 • Aby ułatwić udostępnianie oraz ulepszyć wydajność odtwarzania, można skompresować zawartość wideo i audio w prezentacji w celu zmniejszenia rozmiarów pliku. Opcja kompresji multimediów jest tylko jedną z wielu nowych funkcji dostępnych w nowym widoku Microsoft Office Backstage™. We wszystkich aplikacjach pakietu Office 2010 tradycyjne menu Plik zamieniono na widok Backstage, aby zapewnić scentralizowany, zorganizowany obszar dla wszystkich zadań związanych z zarządzaniem prezentacjami.
 • Ulepszoną Wstążkę można łatwo dostosować tak, aby ułatwić dostęp do potrzebnych poleceń. Można tworzyć karty niestandardowe, a nawet dostosowywać karty wbudowane. W programie PowerPoint 2010 wszystko jest pod kontrolą użytkownika.
Skuteczniejsza współpraca

Jeśli użytkownik jest jedną z wielu osób pracujących nad prezentacjami i projektami, program PowerPoint 2010 jest dla niego idealnym narzędziem.

 • Pokaz slajdów można emitować do innych osób (znajdujących się w innych lokalizacjach), niezależnie od tego, czy mają zainstalowany program PowerPoint. Można utworzyć klip wideo na podstawie prezentacji (z przejściami, animacjami, narracją i chronometrażem), aby udostępniać go dowolnym osobom w dowolnym momencie po zakończeniu emisji na żywo.
 • Aby edytować tę samą prezentację w tym samym czasie razem z innymi osobami znajdującymi się w różnych lokalizacjach, można użyć nowych opcji współtworzenia. Podczas pracy można nawet komunikować się bezpośrednio z poziomu programu PowerPoint.1
 • Jeśli w firmie używany jest program Microsoft SharePoint Foundation 2010, można korzystać z tych funkcji w obrębie zapory. Dzięki programowi Office Communicator, który jest teraz zintegrowany z pakietem Office 2010, można wyświetlać informacje o obecności innych autorów i bezpośrednio z poziomu programu PowerPoint sprawdzać ich dostępność oraz inicjować wiadomości błyskawiczne lub połączenia głosowe.
 • W przypadku pracy w małej firmie bądź używania programu PowerPoint do pracy wykonywanej w domu lub w szkole można korzystać z funkcji współtworzenia za pośrednictwem usługi Windows Live. Aby można było edytować prezentacje jednocześnie z innymi osobami, potrzebne jest jedynie bezpłatne konto usługi Windows Live. W celu sprawdzania obecności autorów i rozpoczynania konwersacji prowadzanych przy użyciu wiadomości błyskawicznych jest wymagane konto do obsługi wiadomości błyskawicznych (na przykład bezpłatne konto programu Windows Live Messenger).
Dostęp do zawartości i udostępnianie jej z większej liczby miejsc

Pomysły oraz nagłe wydarzenia związane z terminami, projektami czy pracą nie zawsze pojawiają się w dogodnym momencie, podczas pracy przy biurku. Na szczęście teraz można wykonywać zadania w każdym momencie i miejscu za pomocą sieci Web, a nawet telefonu smartphone.3

 • to towarzyszące rozwiązanie online programu Microsoft PowerPoint, które pozwala korzystać ze środowiska PowerPoint za pośrednictwem przeglądarki. Można wyświetlać wierne kopie prezentacji, dokonywać drobnych zmian lub przeglądać pokaz slajdów prezentacji. Na prawie każdym komputerze z przeglądarką sieci Web można korzystać z dobrze znanego interfejsu programu PowerPoint oraz z niektórych narzędzi do formatowania i edycji.4
 • umożliwia wprowadzanie drobnych zmian w prezentacjach, które można łatwo wykonać za pomocą telefonu smartphone.5

Program PowerPoint 2010 zapewnia większą prostotę pracy i elastyczność na drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów, niezależnie od tego, czy tworzona jest zawartość związana z rozwojem kariery zawodowej, istotna prezentacja opracowywana przez zespół, czy też wykonywanie zadań w biegu.

1 Dostęp do sieci Web wymaga programu Microsoft SharePoint Foundation 2010 lub konta usługi Windows Live. Niektóre funkcje wymagają także programu PowerPoint Mobile 2010, który nie jest dołączany do aplikacji zawartych w pakiecie Office 2010.

2 Wymagany jest jeden z następujących produktów do obsługi wiadomości błyskawicznych i obecności: program Microsoft Office Communications Server 2007 R2 z programem Microsoft Office Communicator 2007 R2, program Windows Live Messenger lub inna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych obsługująca interfejs IMessenger. Do obsługi połączeń wideo wymagany jest program Office Communications Server 2007 R2 z programem Office Communicator 2007 R2 lub jego nowsza wersja bądź aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych obsługująca interfejs IMessengerAdvanced.

3Wymagane jest odpowiednie urządzenie, połączenie internetowe oraz obsługiwana przeglądarka Internet Explorer, Firefox lub Safari. Niektóre funkcje dla urządzeń przenośnych wymagają pakietu Office Mobile 2010, który nie jest dołączony do pakietów Office 2010, ich aplikacji ani aplikacji Office Web Apps. Istnieją pewne różnice w funkcjach aplikacji Office Web Apps oraz pakietów Office Mobile 2010 i Office 2010.

4Wymagany jest program Microsoft SharePoint Foundation 2010 lub konto usługi Windows Live ID.

5Program PowerPoint Mobile 2010 nie jest dołączany do aplikacji ani pakietów z rodziny Office 2010.

 Wymagania Systemowe dla Programu Power Point 2010

Komputer i procesor     
Procesor 500 MHz lub szybszy
Pamięć    
256 MB pamięci RAM; zalecane 512 MB do obsługi funkcji graficznych i niektórych funkcji zaawansowanych
Dysk twardy    
1,5 GB wolnego miejsca na dysku
Wyświetlanie    
Monitor o rozdzielczości 1024 x 576 lub wyższej
System operacyjny    
Windows XP z dodatkiem Service Pack (SP) 3 (tylko w wersji 32-bitowej) lub Windows Vista z dodatkiem SP1, Windows 7, Windows Server 2003 R2 z analizatorem składni MSXML 6.0, Windows Server 2008 lub nowszy system operacyjny w wersji 32- lub 64-bitowej.
Elementy graficzne    
Sprzętowe przyspieszenie grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z programem DirectX 9.0c i mającej pamięć wideo o pojemności 64 MB lub większej.
Wielodotyk    
Funkcje wielodotykowe wymagają systemu Windows 7 i urządzenia obsługującego dotyk.
Pisanie odręczne    
Niektóre funkcje pisania odręcznego wymagają systemu Windows XP Tablet PC Edition lub nowszego.
Obsługa mowy    
Funkcje rozpoznawania mowy wymagają mikrofonu przyustnego i wyjściowego urządzenia audio.
Funkcja IRM    
Funkcja Zarządzanie prawami do informacji wymaga dostępu do systemu Windows 2003 Server z dodatkiem SP1 lub nowszego z uruchomionymi Usługami zarządzania prawami do informacji.
SharePoint    
Niektóre zaawansowane funkcje współpracy wymagają łączności z systemem Windows Server 2003 z dodatkiem SP1 lub nowszym z uruchomionym programem Windows SharePoint Services 4.0 lub łączności z programem Microsoft Office SharePoint Server 2007.
Internet    
Program Internet Explorer (IE) 6 lub nowszy, tylko przeglądarka 32-bitowa. Do odbierania emitowanych prezentacji jest wymagany program IE7 lub nowszy. Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem.
Faks internetowy    
Faks internetowy jest niedostępny w systemach Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic i Windows Vista Home Premium.
Usługa Live ID    
Niektóre funkcje online wymagają usługi Windows LiveTM ID.
Inne    
Funkcje i elementy graficzne produktu mogą się zmieniać w zależności od konfiguracji systemu.  Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu albo łączności z serwerem (www.office.com/products).