Strona g?ówna

Oprogramowanie firmy Microsoft

« powrót
Visual Studio Ultimate 2012 ENG - odnowienie MSDN

Visual Studio Ultimate 2012 ENG - odnowienie MSDN

Odnowienie subskrypcji MSDN.
Cena: 18024 zł + 23% VAT (22169,52 zł brutto)
Dostępność: 3 - 5 dni
Dostawa: kurier DPD
Funkcja IntelliTrace umożliwia zapisanie stanu systemu związanego z błędem
Debuger historyczny IntelliTrace pozwala wyeliminować scenariusze błędów niemożliwych do odtworzenia, rejestrując dostęp do plików i rejestru, wyjątki, wywołania metody oraz inne informacje o stanie umożliwiające ponowne uruchomienie wykonanie i odtworzenie dokładnego warunku błędu.

Funkcja IntelliTrace w środowisku produkcyjnym
Rejestrowanie szczegółowych informacji dotyczących debugowania podczas działania aplikacji w celu szybkiego diagnozowania problemów w środowisku produkcyjnym.

Konsolidacja procesów ALM z uwzględnieniem różnych zespołów i technologii
Zarządzanie cyklem życia aplikacji można scentralizować w ramach różnych zespołów dzięki funkcji integracji programu Team Explorer Everywhere z narzędziami programistycznymi Java oraz rozszerzonej obsłudze procesów ALM w środowiskach SharePoint i C++.

Modelowanie i egzekwowanie koncepcji architektury
Zarządzanie architekturą przedsiębiorstwa za pomocą zaawansowanych narzędzi do modelowania, wykrywania i obsługi architektury w celu udokumentowania systemu i aktywnego egzekwowania koncepcji architektury odzwierciedlonej na diagramach warstw.

Wizualizacja struktury aplikacji
Strukturę aplikacji można wizualizować dzięki diagramom zgodnym z UML 2.0 i obsłudze diagramów aktywności, przypadków użycia, sekwencji, klasy i komponentów.

Dokumentowanie i egzekwowanie zależności
Diagramy warstwowe pozwalają opisać zamierzone zależności między komponentami aplikacji oraz sprawdzić ich poprawność w celu zapewnienia zgodności zależności w kodzie z docelowym projektem.
Narzędzia ułatwiające zrozumienie relacji w istniejącym kodzie

Eksplorator architektury umożliwia przeglądanie i wyszukiwanie kodu w plikach źródłowych oraz kodzie skompilowanym, łącznie z plikami zestawów, wykonywalnymi i binarnymi, a także uzyskiwanie informacji o relacjach między różnymi segmentami kodu. Ponadto możliwe jest generowanie progresywnych i standardowych wykresów zależności, co ułatwia zrozumienie relacji w kodzie.

Testowanie w celu zapewnienia wydajności i skalowalności
Możliwość stosowania stałych, krokowych lub opartych na celu wzorcach obciążeń na potrzeby testów obciążeniowych. Analizowanie i interpretowanie wyników testów na różne sposoby umożliwiające szybką identyfikację
Wykonywanie nieograniczonej liczby testów w sieci Web i testów obciążeniowych

Testowanie w skali przedsiębiorstwa przy użyciu nieograniczonej liczby węzłów testowania, w tym aplikacji sieci Web dzięki obsłudze dowolnej liczby przeglądarek wirtualnych.

Połączenie zespołów programistycznego i operacyjnego
Dzięki łącznikowi Operations Manager można zintegrować zespół operacyjny z zespołem programistów. Program Visual Studio Team Foundation Server zapewnia bezpośredni dostęp do informacji dotyczących monitorowania wydajności oraz danych diagnostycznych gromadzonych przez program Microsoft System Center, a także umożliwia analizę wyprzedzającą w celu automatycznego tworzenia i aktualizacji elementów roboczych zebranych ze środowiska produkcyjnego. Pozwala to zespołowi programistów szybko reagować na niewidoczne awarie w systemie produkcyjnym.

Wymagania systemowe

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows 7 SP1 (x86 i x64)
Windows 8 (x86 i x64)
Windows Server 2008 R2 SP1 (x64)
Windows Server 2012 (x64)

Obsługiwane architektury

32-bitowa (x86)
64-bitowa (x64)

Wymagania sprzętowe

Procesor 1,6 GHz lub szybszy
1 GB RAM (1,5 GB w przypadku uruchomienia w maszynie wirtualnej)
10 GB dostępnego miejsca na dysku
600 MB dostępnego miejsca na dysku (pakiet językowy)
Dysk twardy 5400 obr./min
Karta graficzna zgodna z DirectX 9 działająca w rozdzielczości 1024 x 768 lub wyższej