Strona główna

Produkty firmy Wacom

« powrót
Intuos Pen & Touch S

Wacom Intuos Pen & Touch S

Świetny wybór dla każdego, kto ceni zabawę ze zdjęciami, rysowanie, szkicowanie lub po prostu tworzenie projektów na komputerze!
Dostępność: w dostawie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania
Świetny wybór dla każdego, kto ceni zabawę ze zdjęciami, rysowanie, szkicowanie lub po prostu tworzenie projektów na komputerze! Wacom Intuos pen & touch S zapewnia wszystkie zalety pracy z piórem w komputerze. Dodatkowo przekazuje również korzyści z powierzchni dotykowej w jednym urządzeniu.

Wyraź siebie, naturalnie.
Rysowanie za pomocą pióra Wacom w dłoni jest najbardziej naturalnym sposobem na tworzenie grafiki na komputerze. Można replikować ołówki, kredki, farby olejne, i akwarele, poruszając pióro Intuos po powierzchni tabletu. Stwórz swój własny, eksperyment efekty i udostępniaj swoje prace wraz z innymi w wersji cyfrowej.

Wszystko co jest potrzebne do zabawy
Tablet Intuos pen & touch s zawiera pełne wersje Autodesk SketchBook® Express i ArtRage® 3 Studio. Można więc szkicować, rysować i malować z  wiedząc,że wszystko to jest w zasięgu ręki  w ciągu kilku minut po podłączeniu tableta.

Dogodnie kompaktowe.
Ten zoptymalizowany rozmiar jest idealny do komputerów stacjonarnych i zajmuje mało miejsca podczas transportu. Połączenie kolorów czarnego i srebrnego zapewnia estetyczny wygląd. Tablet Intuos Pen&Touch jest wygodnym  tabletem  przeznaczonym do użytku zarówno dla prawo jak i lewo ręcznych osób.

Innowacje, które można poczuć.
Tablet graficzny Wacom Intuos pen & touch jest wyposażony w powierzchnię wielodotykową. Za jego pomocą można powiększać zdjęcia, przewijać albumy, obracać zawartość ekranu oraz poruszać się na komputerze za pomocą wszelkich gestów znanych chociażby ze smartphonów.Model ten zawiera również cztery konfigurowalne przyciski ExpressKeys ™, dzięki czemu można tworzyć skróty dopasowane do sposobu pracy.

Specyfikacja techniczna:
Typ produktu
Tablet piórkowy Wacom
Waga około
310g
Aktywny obszar roboczy
152 x 95mm
Wielodotyk
Tak
Piórko
Intuos Pen z gumką
Poziomy nacisku
1024
Typ
Czuły na nacisk, bezprzewodowy, bezbateryjny
Technologia
Opatentowana technologia rezonansu elektromagnetycznego
Rozdzielczość
2540 lpi
Przyciski Expresskeys™
Tak, 4 programowalne dla każdej aplikacji osobno
Wymagania systemowe
Windows 8, Windows®7 SP1 lub Windows® Vista SP2  Mac OS X 10.6.8 lub nowszy (procesor Intel®) Port USB, połączenie z internetem
Przewód w zestawie
Tak
Obsługa Wireless
Tak (moduł sprzedawany osobno)
Gwarancja
2 lata
Model
CTH480
Szybkość odczytu położenia pióra
133 punkty na sekundę
W zestawie
Tablet Intuos Pen oraz piórko; wymienne końcówki pióra, uchwyt na pióro oraz obrączka piórka; podręcznik szybkiej instalacji; Płyta instalacyjna CD; przewód USB
Dodatkowe akcesoria (brak w zestawie)
Zestaw Wacom Wireless, Bateria do zestawu bezprzewodowego, Stndardowe (5szt) czarne wymienne wkłady do piórka

Tablet graficzny intous Pen Touch, rozmiar S


Wacom Intous Pen z gumką