Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
Acrobat Professional 11 PL Win - Student & Teacher

Acrobat XI Professional PL Win - Dla studentów i nauczycieli EDU

Dostępność: 3 - 5 dni
Dostawa: kurier DPD
Wersje produktów firmy Adobe Student & Teacher są dostępne dla następujących osób:

 • Studenci — studenci szkół wyższych, zdefiniowanych jako publiczne lub prywatne uniwersytety albo inne uczelnie wyższe (w tym wyższe szkoły społeczne, młodzieżowe i zawodowe), które są akredytowane i wymagają odpowiednika co najmniej dwóch lat nauki w pełnym wymiarze czasu do przyznania stopnia naukowego
 • Uczniowie szkół podstawowych i średnich — uczniowie akredytowanych szkół podstawowych lub średnich publicznych lub prywatnych nauczających w pełnym wymiarze czasu
 • Wykładowcy i inni pracownicy instytucji edukacyjnych — nauczyciele i inni pracownicy zatrudnieni w akredytowanej instytucji edukacyjnej, takiej jak szkoła podstawowa lub średnia albo uniwersytet lub inna szkoła wyższa (również prywatna)
 • Profesorowie o statusie emeritus

Uwaga: przed zainstalowaniem programu należy wysłać do firmy Adobe formularz zawarty w pudełku i potwierdzenie uprawnień, aby uzyskać numer seryjny.

Osoby, które zakupią oprogramowanie w wersji S&T mogą go używać zarówno na potrzeby osobiste, jak i w celach zarobkowych.


Program Adobe® Acrobat® XI Pro to coś więcej, niż tylko czołowy konwerter plików PDF. Oferuje on wiele inteligentnych narzędzi, które zapewniają bardziej efektywną komunikację. Łatwo, bezproblemowo, doskonale.


NOWOŚĆ Edytowanie tekstu i obrazów
Wprowadzanie drobnych zmian w plikach PDF jest równie łatwe jak w innych aplikacjach dzięki nowemu interfejsowi — wystarczy zaznaczyć i kliknąć wybrany element.

NOWOŚĆ Konwertowanie plików PDF na dokumenty programu PowerPoint

Zapisywanie plików PDF jako w pełni edytowalnych prezentacji programu PowerPoint ułatwia rozpoczynanie projektów.

NOWOŚĆ Tworzenie nowych dokumentów PDF i formularzy internetowych
Za pomocą aplikacji FormsCentral należącej do programu Acrobat XI Pro można dostosowywać profesjonalne szablony i.projektować formularze od podstaw.


ULEPSZENIE Standaryzacja rutynowych zadań związanych z plikami PDF
Program ułatwia tworzenie spójnych plików PDF. Operacje pozwalają prowadzić użytkowników przez poszczególne kroki procedur.

ULEPSZENIE Zatwierdzanie za pomocą podpisów cyfrowych
Realizacja projektów powinna przebiegać płynnie. Decyzje można zatwierdzać przy użyciu podpisów cyfrowych bezpośrednio w pliku PDF. Nie wymaga to już drukowania, faksowania ani wysyłania dokumentów pocztą e-mail.

ULEPSZENIE Łączenie plików w portfolio PDF
Efekty pracy można udostępniać w portfolio PDF, które zapewnia profesjonalną prezentację materiałów i interaktywność.

ULEPSZENIE Zgodność ze standardami dostępności dokumentów PDF
Program Acrobat XI umożliwia tworzenie i weryfikowanie plików PDF spełniających standardy ułatwień dostępu, co pozwala na korzystanie z tworzonych plików PDF przez osoby niepełnosprawne.

Wymagania systemowe programu Acrobat XI Pro

Niniejsze wymagania systemowe dotyczą oprogramowania Adobe® Acrobat® XI Pro w wersji 11.0. Wymagania systemowe zmieniają się wraz z kolejnymi aktualizacjami oprogramowania, dlatego w celu uzyskania informacji o obsługiwanych systemach operacyjnych i przeglądarkach należy skorzystać z Uwag do wydania dotyczących danej wersji oprogramowania.

Windows
 • Procesor 1,3 GHz lub szybszy
 • Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 3 (dla wersji 32-bitowej) lub Service Pack 2 (dla wersji 64-bitowej); Windows Server® 2003 R2 (wersje 32- i 64-bitowe); Windows Server 2008 lub 2008 R2 (wersje 32- i 64-bitowe); Windows 7 (wersje 32- i 64-bitowe); Windows 8 (wersje 32- i 64-bitowe)
 • 512 MB pamięci RAM (zalecany 1 GB)
 • 1,85 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • Ekran o rozdzielczości 1024 x 768
 • Napęd DVD-ROM
 • Internet Explorer 7, 8, 9 lub 10; Firefox Extended Support Release; Chrome
 • Przyspieszanie sprzętowe wideo (opcjonalnie)