Strona główna

Oprogramowanie firmy Adobe

« powrót
Dreamweaver CC 12 miesięczna subskrypcja

Adobe Dreamweaver CC for Teams (2017) ENG Win/Mac

Licencja na okres 12 miesięcy. Wersja językowa: ENG.

Przedstawiamy szybszy sposób programowania stron internetowych. Dzięki funkcjonalnemu interfejsowi, narzędziom zintegrowanym z innymi produktami i nowym, wizualnym funkcjom edycji arkuszy CSS programowanie przebiega w intuicyjny, szybki sposób.
Cena: 1437 zł + 23% VAT (1767,51 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: email, elektroniczna
Program Dreamweaver CC umożliwia obecnie udostępnianie wyników pracy bezpośrednio z poziomu aplikacji oraz stosowanie najnowszych standardów internetowych dzięki natychmiastowemu dostępowi do nowych funkcji. Całe środowisko twórcze jest pod ręką w jednym miejscu. Tylko w usłudze Creative Cloud™.

Projektowanie arkuszy CSS
Funkcjonalne narzędzia do edycji elementów wizualnych pozwalają generować czytelny kod zgodny ze standardami internetowymi oraz błyskawicznie stosować właściwości CSS, na przykład gradienty czy cienie ramek. Efekty są natychmiast wyświetlane w projekcie. Koniec z czasochłonnymi modyfikacjami. Koniec ciągłego wracania do kodu. Strona wygląda tak samo w środowisku projektowym i przeglądarce

Płynny układ siatki
Środowisko wizualne ułatwia budowanie stron internetowych i układów interaktywnych. W ulepszonym interfejsie płynnego układu siatki można łatwo przygotować projekt przeznaczony do wyświetlania na ekranach różnych rozmiarów — na komputerach i innych urządzeniach.

Synchronizacja ustawień
Aby uzyskać dostęp do swoich plików, ustawień i definicji witryn, wystarczy zalogować się do usługi Creative Cloud na dowolnym komputerze. Wszystkie elementy potrzebne do projektowania stron internetowych są w zasięgu ręki — zawsze i wszędzie.

Czcionki internetowe Edge
Każdy tekst może wyglądać interesująco. Bogata i wciąż uzupełniana biblioteka czcionek Adobe® Edge oparta na mechanizmie Adobe Typekit® zapewnia bogaty wybór krojów. Czcionki internetowe można dodawać w programie Dreamweaver i narzędziach Edge. Oprogramowanie zapewnia precyzję ułatwiającą dodawanie pięknej typografii i gwarantuje szybkie wczytywanie stron.

Obsługa nowoczesnych platform
W tworzonych projektach można korzystać z technologii HTML, CSS i JavaScript. Programowanie stron dynamicznych odbywa się przy użyciu kodu PHP. Ulepszone podpowiedzi do kodu i opcje kolorowania składni ułatwiają pisanie programów.

Widżety interfejsu użytkownika jQuery
Przyciski nie muszą być nudne, a ikony mogą przyciągać uwagę. Odpowiednie rozwiązanie oferują widżety interfejsu użytkownika jQuery z opcją przeciągania i upuszczania. Panele wyświetlające zawartość mogą być rozwijane w formie akordeonu. Dostosowywanie aplikacji i interfejsów dla urządzeń przenośnych ułatwia funkcja aktualizacji stanów wszystkich przycisków.

Usprawniony obieg pracy
Zmodernizowany interfejs programu Dreamweaver CC oferuje prosty wygląd, który usprawnia wykonywanie zadań. Menu kontekstowe zapewniają intuicyjny sposób stosowania ustawień, ułatwiając pracę nad kodem.

Czcionka Source Code Pro w widoku kodu
Czcionka Adobe Source Code Pro zapewnia odmienny wygląd podobnych znaków, na przykład cyfry 1 i litery l oraz liczby 0 i litery O, co znacznie poprawia czytelność widoku kodu.

Wymagania Systemowe Dreamweaver CC

Windows

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
 • Microsoft® Windows® 7 lub Windows 8
 • 1 GB pamięci RAM
 • 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 1024 i 16-bitowa karta graficzna
 • Środowisko wykonawcze Java™ 1.6 (dołączone)
 • Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*

Mac OS

 • Wielordzeniowy procesor Intel
 • Mac OS X 10.7 lub 10.8
 • 1 GB pamięci RAM
 • 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na urządzeniach magazynujących flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 1024 i 16-bitowa karta graficzna
 • Środowisko wykonawcze Java 1.6.
 • W przypadku odtwarzania materiałów w formacie HTML5 oprogramowanie QuickTime 7.6.6
 • Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*