Strona główna

Intersoft

« powrót
ArCon 13 - Upgrade z wersji 7

ArCon 13 - Upgrade z wersji 7

Uaktualnienie z programu ArCADia ArCon 7
Cena: 1415 zł + 23% VAT (1740,45 zł brutto)
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Najczęściej zadawane pytania
ArCon-Wizualna Architektura jest na polskim rynku od ponad 10 lat. Od tego czasu zdobył duze grono użytkowników. Program jest narzędziem CAD do tworzenia projektów architektonicznych składających sie ze wstępnej dokumentacji technicznej, przekrojów oraz fotorealistycznej wizualizacji wraz z możliwością spaceru w czasie rzeczywistym po zaprojektowanym obiekcie i jego otoczeniu. Pomimo profesjonalnej oraz specjalistycznej funkcjonalności, ArCon pozostaje programem prostym w obsłudze z intuicyjnym interfejsem użytkownika.
Aplikacja dedykowana jest architektom, inżynierom budowlanym, projektantom wnętrz oraz producentom mebli do prezentacji własnego asortymentu w realistycznie zaprojektowanych wnętrzach.
ArCon to także możliwość współpracy z innymi profesjonalnymi narzędziami CAD takimi jak ArCADia-ARCHITEKTURA.
ArCon-Wizualna Architektura to program, który spełnia wymagania i oczekiwania stawiane przez architektów programom komputerowym słuzącym do nowoczesnego projektowania architektonicznego oraz wizualizacji architektonicznej. Praca w programie odbywa sie w dwóch trybach: konstrukcyjnym (rzuty poziome, przekroje) oraz projektowym (aranżacja wnętrz, wizualizacja, spacer). Program dzięki wielu katalogom obiektów i wbudowanym makrom bardzo ułatwia projektowanie kuchni, łazienek i innych wnętrz.