Strona g?ówna

Oprogramowanie firmy Microsoft

« powrót
Word 2013 ENG

Word 2013 ENG

Zestaw nie zawiera nośnika instalacyjnego.
Dostępność: w magazynie
Dostawa: kurier DPD
Zestaw Medialess License Kit:
  • zawiera kartę klucza produktu Microsoft (klucz produktu umożliwiający aktywację tylko jednego komputera PC)
  • nie zawiera nośnika, oprogramowanie do pobranie ze strony Microsoft.

 

 


Co nowego w programie Word 2013

Przyjemne czytanie
Śledź treść dokumentów programu Word bezpośrednio na ekranie dzięki przejrzystemu, wygodnemu widokowi do czytania.

Nowy tryb czytania
Korzystaj z możliwości czytania w widoku, w którym dokument jest wyświetlany na ekranie w postaci łatwych do czytania kolumn.

Tryb czytania
Narzędzia do edytowania, które mogą rozpraszać uwagę, są ukrywane, ale narzędzia przydatne podczas czytania, takie jak Definiuj, Przetłumacz i Wyszukaj w sieci Web, są cały czas dostępne.

Wznawianie czytania
Otwórz ponownie dokument i kontynuuj czytanie od fragmentu, w którym wcześniej zostało ono przerwane. Program Word zapamiętuje, w którym miejscu przerwano ostatnio lekturę, nawet jeśli dokument online został ponownie otwarty z innego komputera.

Wideo online
Oglądaj klipy wideo online bezpośrednio w programie Word bez konieczności zamykania dokumentu, dzięki czemu możesz skupić się na jego zawartości.

Rozwijanie i zwijanie
Aby zwinąć lub rozwinąć fragmenty dokumentu, wystarczy jedno naciśnięcie lub kliknięcie. W nagłówkach sekcji możesz umieścić podsumowania, które czytelnicy mogą otworzyć i przeczytać, jeśli zechcą.

Praca zespołowa
Pracuj z innymi nad tym samym dokumentem, w tym samym czasie, korzystając z usprawnionych narzędzi współpracy.

Zapisywanie i udostępnianie plików w chmurze
Chmurę można porównać do magazynu plików, z którego możesz skorzystać zawsze, gdy jesteś w trybie online. Teraz możesz z łatwością udostępniać dokumenty za pomocą programu SharePoint i usługi SkyDrive. Z tego miejsca możesz uzyskiwać dostęp do swoich dokumentów programu Word, arkuszy kalkulacyjnych programu Excel i innych plików pakietu Office oraz udostępniać je innym osobom. Możesz nawet współpracować nad jednym plikiem z wieloma osobami jednocześnie.

Prosta adiustacja
Prosta adiustacja to nowy widok recenzji, który zapewnia przejrzysty, nieskomplikowany widok dokumentu z zachowaniem oznaczeń miejsc wprowadzenia śledzonych zmian.

Odpowiadanie na komentarze i oznaczanie ich jako gotowych
Komentarze wzbogacono teraz o przycisk umożliwiający dodawanie odpowiedzi. Możesz teraz dyskutować i śledzić komentarze bezpośrednio przy omawianym tekście. A gdy kwestia poruszana w komentarzu zostanie już rozwiązana, można oznaczyć go jako gotowy. Zostanie on wówczas wyszarzony, aby odróżnić go od pozostałych komentarzy, ale jego zawartość będzie nadal dostępna, na wypadek gdyby była potrzebna później.

Dodawanie elegancji i stylu
W programie Word 2013 możesz teraz opracowywać ładniejsze, atrakcyjniejsze dokumenty. Możesz też korzystać z większej palety multimediów, takich jak wideo online i zdjęcia. Możesz nawet otwierać pliki PDF.

Rozpoczynanie pracy od szablonu
Po otwarciu programu Word 2013 zobaczysz zestaw nowych, wspaniałych szablonów, ułatwiających rozpoczynanie pracy nad dokumentem, a także listę ostatnio wyświetlanych dokumentów, dzięki której możesz błyskawicznie wrócić do ostatnio używanego pliku.

Otwieranie i edytowanie plików PDF
Program Word umożliwia teraz otwieranie plików PDF i edytowanie ich zawartości. Możesz edytować akapity, listy i tabele, podobnie jak w przypadku znanych dokumentów programu Word. Po prostu zajmij się zawartością i spraw, by wyglądała świetnie.

Wstawianie obrazów i klipów wideo online
Klipy wideo online możesz dodawać bezpośrednio do dokumentów, dzięki czemu czytelnicy mogą je oglądać w oknie programu Word. Możesz również dodać swoje zdjęcia z serwisów fotograficznych online bez konieczności wcześniejszego zapisywania ich na komputerze.

Układ dynamiczny i prowadnice wyrównania
Skorzystaj z podglądu na żywo podczas zmiany rozmiaru i przenoszenia zdjęć oraz kształtów w dokumencie. Nowe prowadnice wyrównania ułatwiają zestawianie wykresów, zdjęć i diagramów z tekstem.


Wymagania systemowe

Komputer i procesor
Procesor o częstotliwości taktowania 1 GHz lub szybszy, architekturze x86 lub 64-bitowej z zestawem instrukcji SSE2

Pamięć
1 GB pamięci RAM (32-bitowy)/2 GB pamięci RAM (64-bitowy)

Dysk twardy
3 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wyświetlacz
Rozdzielczość 1366 x 768

System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012 z platformą .Net 3.5 lub nowszą

Karta graficzna
Sprzętowa akceleracja grafiki wymaga karty graficznej obsługującej sterownik DirectX 10

Wymagania dodatkowe
Przeglądarki Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5 lub Google Chrome 17.x.

Urządzenie dotykowe jest wymagane do korzystania z obsługi wielodotykowej. Niemniej, wszystkie funkcje zawsze można obsługiwać przy użyciu myszy, klawiatury lub innego standardowego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe zoptymalizowano pod kątem systemu Windows 8.

Funkcje internetowe wymagają dostępu do Internetu. Mogą wystąpić opłaty.

Funkcja rozpoznawania mowy wymaga mikrofonu i urządzenia wyjściowego audio.

Konta Microsoft i Skype.